Виробник Bayraktar планує створювати в Україні безпілотні винищувачі
Категорія
Україна
Дата публікації

Виробник Bayraktar планує створювати в Україні безпілотні винищувачі

Виробник Bayraktar планує створювати в Україні безпілотні винищувачі
Джерело:  online.ua

За словами генерального директора компанії Baykar Makina Халука Байрактара, він має намір у майбутньому виробляти в Україні безпілотні винищувачі Bayraktar Kizilelma, а також безпілотники Bayraktar TB2 та Bayraktar Akinci.

Джерело:  фонд "Повернись живим"

Виробник Bayraktar розповів про свої плани в Україні

Зараз ми працюємо над проєктом безпілотного винищувача, який є дуже новим, і ми повністю його фінансуємо. Це, фактично, буде новий рівень на арені безпілотних систем, – виступив із заявою Халук Байрактар.

Він звернув увагу на те, що у цьому проєкті та проєкті Bayraktar Akinci компанія тісно співпрацює з Україною.

Akinci здійснив свій перший політ з українським двигуном, а тепер ми інтегруємо більше, включно з різними українськими двигунами, – уточнив очільник Baykar.

Ба більше, він офіційно підтвердив, що Baykar розпочав будівництво фабрики в Україні, дослідницького центру та центру передового виробництва, де турецька компанія хоче виробляти всі системи.

Фото - facebook.com/BaykarTech

Не лише фюзеляж, але й електроніку, програмне забезпечення — усе, що ми робимо тут. У нас було таке бачення. У зв’язку з цим наші інвестиційні плани просуваються прямо зараз. Для цих угод ми перебуваємо на етапі планування проєкту. Незабаром ми також хочемо розпочати реальні інвестиції, – розповів Халук Байрактар.

Варто звернути увагу на те, що у компанії вже є технічна інженерна команда, яка працює на підтримку України. Окрім того, вона має намір зробити Україну виробничою базою.

Це один із наших ідеалів. Наше бажання – щоб одного дня на заводі в Україні ми змогли створювати Bayraktar TB2, Bayraktar Akinci, а також новий Bayraktar Kizilelma – безпілотний винищувач, – підсумував Халук Байрактар.

Читайте також:

Категорія
Культура
Дата публікації

Компанія Бреда Пітта хоче зняти продовження резонансного серіалу "Юнацтво"

"Юнацтво"
Джерело:  Deadline

Британський серіал "Юнацтво" можуть продовжити на другий сезон. Наразі компанія Бреда Пітта Plan B веде переговори про це з режисером Філіпом Барантіні.

Головні тези:

  • Компанія Бреда Пітта планує продовження британського серіалу “Юнацтво” на другий сезон.
  • Серіал “Юнацтво” вразив глядачів та побив рекорди популярності на Netflix.
  • У другому сезоні можливі зміни у сюжеті, зосередження на інших персонажах та розвиток гострих соціальних тем.

Серіал “Юнацтво” може отримати продовження

Про це повідомили співпрезиденти Plan B Деде Гарднер і Джеремі Кляйнер.

Гарднер сказав, що команда може розширити шоу, прагне не повторюватися, але залишиться вірним собі. Також співпрезиденти сподіваються на співпрацю зі Стівеном Гремом та з Джеком Торном.

Стівен є сценаристом "Юнацтва", а також виконав там одну з провідних ролей — батька головного героя Джеймі. Джек Торн є автором ідеї та продюсером "Юнацтва", одним з найтитулованіших кіноавторів Великої Британії.

В команді точаться дискусії і щодо розвитку сценарію "Юнацтво". Грем і його дружина та партнерка-продюсер Ханна Уолтерс також натякнули на другий сезон, пише The Guardian. Коли Грема запитали про подальші дії, він відповів, що є можливість розвинути цю історію.

Однак другий сезон, ймовірно, зосередиться на інших персонажах та в іншому місці. Імовірно, сценаристи розвинуть історію жертви першого сезону Кеті. Принаймні так сказав Торн в інтерв'ю ITV наприкінці березня:

Я не думаю, що ми можемо більше кудись взяти Джеймі, тому я не думаю, що буде другий сезон. Наша мета полягала в тому, щоб спробувати розповісти історію Джеймі якомога повніше, і, можливо, спроба розповісти історію [Кейті] певним чином розвіє її, і, можливо, ми будемо недостатніми для цього завдання.

Серіал "Юнацтво" складається з чотирьох епізодів, кожен з яких знятий одним дублем. За сюжетом 13-річного хлопчика Джеймі звинувачують у вбивстві своєї однокласниці Кеті.

Серіал зібрав 114,5 мільйонів глядачів з моменту виходу 13 березня. Це стало першим потоковим шоу, яке отримало найкращі тижневі рейтинги у Великій Британії, і встановило новий рекорд Netflix для обмеженої серії з 66,3 мільйонами глядачів через два тижні. Цього тижня він також став четвертим найбільшим англомовним серіалом платформи.

У серіалі порушуються гострі соціальні теми, які ґрунтуються на впливі та насильстві через соціальні мережі. Netflix зробив серіал доступним для всіх середніх шкіл Великобританії.

Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ знищили ще понад 270 одиниць озброєння армії РФ

Генштаб ЗСУ
Втрати армії РФ станом на 12 квітня 2025 року

Генштаб ЗСУ звертає увагу на те, що розпочалася 1144-та доба широкомасштабної збройної агресії Росії проти України. Протягом минулої доби відбулося 149 бойових зіткнень.

Головні тези:

  • Сил оборони уразили 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки російських загарбників.
  • Армія РФ залучила для ураження 2789 дронів-камікадзе.

Втрати армії РФ станом на 12 квітня 2025 року

Загальні бойові втрати росіян з 24.02.22 по 12.04.25 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 931 450 (+1 240) осіб;

  • танків — 10 591 (+11) од;

  • бойових броньованих машин — 22 055 (+7) од;

  • артилерійських систем — 26 092 (+49) од;

  • РСЗВ — 1 362 (+2) од;

  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 32 278 (+78) од;

  • автомобільної техніки та автоцистерн — 43 807 (+128) од;

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Як зазначає Генштаб ЗСУ, російські загарбники завдали по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 101 авіаудару, скинувши 183 керовані бомби.

Окрім того, ворог здійснив понад 6400 обстрілів, з них 215 — із реактивних систем залпового вогню, а для атака використав 2789 дронів-камікадзе.

За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки російських загарбників, дві РСЗВ, одну артилерійську систему та два засоби ППО.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?