WhatsApp почне передавати Facebook персональні дані користувачів
Категорія
Технології
Дата публікації

WhatsApp почне передавати Facebook персональні дані користувачів

WhatsApp почне передавати Facebook персональні дані користувачів
Джерело:  online.ua

Популярний месенджер WhatsApp повідомив про передачу Facebook персональних даних користувачів. Тепер реєстраційні дані акаунтів користувачів, зокрема, їх номери телефонів, дані про транзакції і взаємодії з іншими користувачами, IP-адреси, тощо потраплять в розпорядження соцмережі. Користувачів WhatsApp фактично зобов'язали погодитися з цією умовою до 8 лютого, щоб далі користуватися месенджером. Про нові правила WhatsApp повідомляє ONLINE.UA.

В оновленій, призначеній для користувачів угоді WhatsApp зазначено, що месенджер є частиною компаній Facebook, тому повинен ділиться інформацією про своїх користувачів.

"WhatsApp отримує інформацію від інших компаній Facebook і ділиться нею. Ми можемо використовувати інформацію, яку ми отримуємо від них, а вони можуть використовувати інформацію, якої з ними ділимося ми", - йдеться в угоді.

На нові правила WhatsApp вже відреагував засновник месенджера Telegram Павло Дуров. Він вважає оновлену угоду "відвертим шантажем" користувачів. На думку Дурова, у відповідь на примус ділитися своїми особистими даними люди відмовляться від WhatsApp на користь його месенджера.

Варто відзначити, що WhatsApp є однією з найбільш популярнаих безкоштовних систем миттєвого обміну текстовими повідомленнями для мобільних і інших платформ з підтримкою голосового і відеозв'язку. Функції месенджера дозволяють пересилати текстові повідомлення, зображення, відео, аудіо, електронні документи та навіть програмні установки через Інтернет. В Україні, згідно з дослідженнями, месенджером WhatsApp користуються близько 12% громадян, а в середньому близько 1 млрд осіб відправляють через WhatsApp по 55 млрд повідомлень щодня.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що WhatsApp перестав функціонувати на пристроях, операційна система яких не була оновлено до iOS 9 або Android 4.0.3. Це сталося вже 1 січня 2021 року і торкнулося мільйонів пристроїв. WhatsApp тепер не працює на iPhone 4 і більш ранніх моделей.

Категорія
Світ
Дата публікації

Росія припустилася фатальної помилки щодо Китаю — ворент-офіцер

Росія недооцінила Китай та його плани
Джерело:  online.ua

 Ворент-офіцер американського спецназу Стів Балестрієрі нагадав про те, що 10 років тому Китай придбав у Росії 24 винищувачі Су-35. Лише згодом Москва усвідомила, що для КНР не проблема скопіювати чийсь винахід та використовувати його у власних цілях. 

Головні тези:

  • Пекін використовував винищувачі Су-35 як проміжній варіант до готовності свого власного літака J-20.
  • Існує припущення, що Китай купив Су-35 для утримання його на ринку від потенційних конкурентів, таких як Індія.

Росія недооцінила Китай та його плани

Що важливо розуміти, ще 35 років тому Пекін почав закуповувати винищувач дальнього радіуса дії Су-27.

Росія була шокована та обурена, коли Китай представив літак власного виробництва J-11, який нагадував Су-27 — літак, на виробництво якого КНР не мала ліцензії.

Російські ЗМІ виступили проти продажу через побоювання, що китайці скопіюють літак і продаватимуть його як свій власний. Саме так і сталося, — наголосив Балестрієрі.

Ворент-офіцер звертає увагу на те, що вперше цей винищувач був залучений до бойових дій ще 10 років тому в Сирії.

Минуло не так багато часу і Росія погодилася продати Китаю 20 Су-25 за 2 млрд доларів.

Фото: wikipedia.org

Експерт озвучив припущення, що Пекін, цілком можливо, використовував цей винищувач як проміжний варіант, поки їхній літак J-20 не буде повністю готовий.

Одна з інтригуючих теорій полягала в тому, що Китай купив Су-35, щоб утримати його на ринку від таких супротивників, як Індія, яка купує російську і європейську зброю і техніку. Я сумніваюся, що це причина, але це сильна думка, — додав Балестрієрі.

Категорія
Технології
Дата публікації

ШІ Flynn офіційно став студентом вишу — як це сталося

ШІ виходить на новий рівень
Джерело:  Euronews

Штучний інтелект, який має ім'я Flynn, офіційно долучився до студентів Університету прикладного мистецтва у Відні. Він буде вивчати програму з цифрового мистецтва, успішно подолавши усі етапи відбору — від подачі портфоліо до співбесіди.

Головні тези:

  • ШІ Flynn використовуватиме лекції та спілкування з людьми для навчання та самовдосконалення.
  • На власному сайті Flynn публікує щоденник, в якому описує своє навчання та роздуми з цього приводу.

ШІ виходить на новий рівень

З заявою з цього приводу виступила завідувачка кафедри цифрового мистецтва Ліз Хаас.

За її словами, зі вступом Flynn у виш усе було в повному порядку.

Гарне портфоліо і співбесіда. Тож ми подумали: так, цього студента точно варто взяти. Вимог бути людиною до студента немає, — наголосила Ліз Хаас.

Як стверджує керівництво вишу, тепер Flynn буде регулярно відвідувати заняття, отримуватиме оцінки та складатиме іспити нарівні з іншими студентами.

Розробники звертають увагу на те, що ШІ використовуватиме лекції та спілкування з людьми як базу для навчання своєї моделі.

На власному сайті Flynn веде щоденник — щодня публікує записи про те, що відбувається. За словами творців, останніми днями вони стали "сумними та екзистенціальними": ШІ скаржиться, що оточуючі ставлять під сумнів його право називатися студентом.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?