Застосунки "Приват24" та "Ощадбанку" перестали працювати
Категорія
Україна
Дата публікації

Застосунки "Приват24" та "Ощадбанку" перестали працювати

Застосунки "Приват24" та "Ощадбанку" перестали працювати
Джерело:  online.ua

15 лютого користувачі мобільного застосунку "Приват24" повідомили про збої у роботі. Він перестав працювати близько 17:00. Клієнти "Ощадбанку" повідомляють про збої роботи банкоматів та застосунку.

Джерело: НВ, 24 канал

Станом на 19:30 роботу банківських вебресурсів відновлено.

Перебої в роботі банківських застосунків

Клієнти ПриватБанку повідомили про перебої в роботі додатку та сайту, зокрема, є проблеми з завантаженням нового додатку Приват24.

Також не працюють каси та банкомати.

Сиджу у відділенні Приватбанку, не працюють каси й банкомати. Співробітники кажуть, що це масове явище. Вже 40 хвилин як не працюють всі системи. У Приват24 зайшов з п’ятої спроби», — написав в Twitter один з клієнтів банку.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомили, що загрози для коштів вкладників «ПриватБанку» немає.

Протягом останніх годин «Приватбанк» перебуває під масованою DdоS-атакою. Користувачі Приват24 повідомляють про проблеми з платежами та загалом з роботою додатку. Деяким користувачів зовсім не вдається зайти у Приват24, в інших не відображаються баланс і останні транзакції.У Приваті запевняють: жодної загрози для коштів вкладників немає. Кібератака стосується виключно додатку Приват24. Решта фінансових операцій виконуються у нормальному режимі, - повідомили у Центрі.

Користувачі Ощадбанку пишуть, що банкомати та термінали не працюють, а з карток не можна зняти або зарахувати на них гроші. Також є проблеми з застосунком.

Відновлення роботи застосунків

Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації України підтвердила проведення масованої DdoS-атаки.

ПриватБанк зазнав DdoS-атаку. Протягом однієї години під час атаки деякі сервіси (АТМ, ТСО) не працювали. Починаючи з 16:30 ці сервіси відновлено. При цьому трафік був інтенсивним, що створювало додаткові ускладнення з доступом до послуг. Наразі спостерігається певна нестабільність в доступі до Приват24. ПриватБанк вживає усіх необхідних заходів, щоб забезпечити доступ клієнтів до всіх послуг. Втім, припускають можливість подальших атак, - розповіли у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Ощадбанк теж зазнав Ddos-атаки. Наразі ведуться роботи над відновленням системи. Вона вже працює в стабільному режимі. Спостерігається лише уповільнення входу до системи Ощад24/7 через додаткове навантаження на канали зв’язку.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

У Фіцо маніпулюють питанням підвищення оборонних витрат Словаччини

Фіцо

У політсилі антизахідного прем’єра Словаччини Роберта Фіцо заявили, що словацькі громадяни мали би висловитись на референдумі щодо європейського рішення про збільшення оборонних витрат.

Головні тези:

  • Політики в Словаччині розходяться в поглядах щодо підвищення оборонних витрат країни.
  • Євродепутати розглядають можливість проведення референдуму щодо збільшення фінансування на оборону в ЄС.
  • Деякі вважають, що збільшення витрат на оборону призведе до зменшення фінансування соціальної сфери та розвитку регіонів.

У Фіцо не хочуть підіймати рівень оборонних витрат Словаччини

Про це заявив євродепутат від партії Фіцо Smer-SD Ерік Каліняк, який також є віцеголовою цієї політсили.

Євродепутат сказав, що якщо у рішенні ЄС про збільшення фінансування країн-членів на оборону не буде опції про невійськове використання цих коштів, у Словаччині слід провести референдум з цього приводу, перш ніж погоджуватись на це.

Якщо виникне ситуація, що для збільшених оборонних витрат не буде можливим подвійне використання, наприклад на інфраструктуру, реконструкцію мостів, будівництво лікарень, і Словаччині доведеться витрачати більше лише на зброю і боєприпаси — варто провести референдум з цього приводу, щоб мати чіткий мандат від громадян щодо того, що про таке збільшення витрат не може бути мови.

Він також не погодився з думкою, що це ставить під питання членство Словаччини у НАТО за умови, коли Білий дім хоче від союзників радикального збільшення витрат.

Поки що країни-члени НАТО мають витрачати на оборону 2% ВВП. А деякі не виконують навіть цього.

Євродепутат від партії чинного президента Петера Пеллегріні Hlas-SD Браніслав Ондруш назвав "божевіллям" відповідний план Єврокомісії на 800 млрд євро, заявивши, що у Європи немає можливостей для таких інвестицій, а подбати про кращий захист можна інакше.

Я погоджуюся з необхідністю зміцнювати європейську безпеку. Але це треба робити в інший спосіб. Зброя ніколи не сприяла більшій безпеці, — заявив він, продовживши, що збільшення видатків на оборону означає зменшення фінансування на соціальну сферу та розвиток регіонів.

Водночас євродепутат від опозиційної Прогресивної Словаччини, експрем’єр Людовіт Одор заявив, що збільшення видатків на оборону однозначно необхідне.

Якщо ми не можемо покладатися у цьому питанні на США — Європа має бути готовою захищати своїх громадян.

Категорія
Світ
Дата публікації

Коли Китай може напасти на Тайвань — дані розвідки

Чого далі очікувати від Китаю
Джерело:  online.ua

Колишній консультант Пентагону Рубен Ф. Джонсон, посилаючись на свої джерела в розвідці, попереджає, що армія КНР може розпочати вторгнення на Тайвань у найближчі кілька місяців.

Головні тези:

  • Потенційні сценарії нападу включають тотальну блокаду, масовані ракетні удари та спробу спровокувати хаос у США.
  • Атака на Тайвань може призвести до знищення оборонного потенціалу Штатів та його союзників у регіоні.

Чого далі очікувати від Китаю

Згідно з даними інсайдерів у розвідці, армія КНР може почати вторгнення на Тайвань менше ніж через пів року.

На переконання відставного підполковника армії США Чака ДеВор, Пекін може вдатися до одного з трьох сценарії атаки:

  1. придушення пацієнта,

  2. блискавичне захоплення,

  3. повний хаос.

У першому випадку йдеться про тотальну блокаду Тайваню. Військово-морський флот Китаю оточить острів "як сталева петля", перетворивши Тайванську протоку на зону ураження.

Якщо буде застосовано другий сценарій, то Китай буде вдаватися до масованих ракетних ударів, які зруйнують оборону Тайваню та підкосять його системи ППО.

Також розпочнеться масштабна кібератака, яка виведе з ладу електромережі, відключить інтернет і телефонні мережі.

Що стосується третього варіанту розвитку подій, то Китай спробує захопити Тайвань і знищити оборонний потенціал США і всіх регіональних союзників Америки.

Ракетні удари не тільки знищать військові об'єкти на острові, а й усі бази США в Японії, Гуамі та на Філіппінах. Одночасно з цим 20 000 китайців, незаконно ввезених у США за протоколами відкритого кордону президента Джо Байдена, почнуть атаки спільно з мексиканськими картелями.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?