Актор Шон Пенн приїхав до Бучі та Ірпеня знімати документальний фільм про війну
Категорія
Культура
Дата публікації

Актор Шон Пенн приїхав до Бучі та Ірпеня знімати документальний фільм про війну

Актор Шон Пенн приїхав до Бучі та Ірпеня знімати документальний фільм про війну
Джерело:  online.ua

Американський актор Шон Пенн удруге приїхав до Києва за час повномасштабної війни. Він знімає документальний фільм про Україну.

Джерело: сюжет ТСН

В Україну приїхав Шон Пенн

Актор знімає документальний фільм про російсько-українську війну. Він вже попрямував до Бучі та Ірпеня, щоб побачити наслідки дій російських загарбників.

Жорстока помилка забрала життя і розбила серця, і якщо він не поступиться, я вважаю, що пан Путін зробить найжахливішу помилку для всього людства. Президент Зеленський і український народ піднялися як історичні символи мужності та принциповості. Україна – кінчик списа для демократичних обіймів мрії. Якщо ми дозволимо їй боротися поодинці, наша душа, як Америка, буде втрачена, – сказав Пенн у день повномасштабного вторгнення.

Раніше американський актор та режисер, лауреат премії "Оскар" Шон Пенн перебував в Україні 24 лютого, коли розпочалося повномасштабне російське вторгнення. Він приїхав до Києва, щоб як документаліст зафіксувати всі події, які відбуваються в Україні, та донести світові правду про вторгнення Росії.

Протягом багатьох років Пенн був у центрі багатьох антивоєнних та гуманітарних операцій.

Документальний фільм Discovery Plus 2020 року «Citizen Penn» розповідає про зусилля актора щодо створення некомерційної організації Community Organized Relief Effort, також відомої як CORE, у відповідь на землетруси на Гаїті 2010 року.

CORE зобов’язався допомагати українським біженцям, які продовжують прибувати до Польщі.

25 листопада 2021 року актор відвідав Донбас, де спілкувався з українськими військовими у рамках підготовки до зйомок його нової документальної стрічки про Україну.

А вже після повномасштабного вторгнення Пенн закликав мільярдерів світу придбати для України 12 винищувачів.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Оточення радить Трампу почати шантажувати Путіна

Трамп повинен стати жорсткішим до Путіна
Джерело:  NBC News

Як вдалося дізнатися NBC News, члени команди президента США Дональда Трампа закликають його продемонструвати жорсткість у стосунках з російським диктатором Володимиром Путіним. На їхню думку, буз цього неможливо змусити нелегітимного главу Кремля зупинити загарбницьку війну проти України.

Головні тези:

  • Розмова між Трампом та Путіним планується в контексті обговорення ситуації в Україні.
  • Остання телефонна розмова між політиками відбулася 18 березня.

Трамп повинен стати жорсткішим до Путіна

Згідно з даними інсайдерів з адміністрації президента США, близьке оточення Дональда Трампа переконує останнього не дзвонити російському диктатору, поки той не зобов'яжеться припинити вогонь у війні проти України.

Анонімні джерела не уточнюють, як на ідею шантажу Путіна відреагував сам очільник Білого дому.

30 березня стало відомо, що Трамп має намір провести нову розмову з нелегітимним главою Кремля, під час якої вони обговорять Україну. Про це він сам заявив, коментуючи прогрес на шляху до завершення війни.

Тоді ж американський лідер публічно пригрозив запровадити нові тарифи на російську нафту.

Попри це, він додав, що якщо Путін зробить "правильні речі", то його злість може розсіятися.

Останню телефонну розмову глави США та РФ провели 18 березня — тоді вона тривала понад півтори години.

Категорія
Політика
Дата публікації

У Литві назвали крайній термін вступу України в ЄС

Україна незабаром може приєднатися до ЄС
Джерело:  РБК Україна

На переконання шефа литовської дипломатії Кястутіса Будріса, Україна може стати повноцінним членом Європейського Союзу найближчими роками, але не пізніше 2030.

Головні тези:

  • Кястутіс Будріс закликав владу ЄС ухвалювати важливі рішення щодо України своєчасно.
  • Литва активно підтримує Україну в процесі приєднання до ЄС через проект Ukraine2EU.

Україна незабаром може приєднатися до ЄС

На переконання литовського дипломата, вступ до 2030 року — "це крайній термін".

Ми маємо встановити цей крайній термін і відраховувати дедлайни для всіх інших важливих рішень, які треба буде ухвалити.

Кястутіс Будріс

Кястутіс Будріс

Глава МЗС Литви

Попри це, шеф литовської дипломатії, плекає надію на те, що Україна може доєднатися до європейської родини набагато швидше.

Ми віримо, що ви зможете зробити це до 2030 року. Ось чому ми так віддані цьому, тому що ви надихаєте нас своєю відданістю та мотивацією, — підкреслив Будріс.

Очільник МЗС Литви також звернув увагу на те, що його країна інвестує найкращі знання та досвід зі свого власного процесу приєднання до ЄС, щоб допомогти Україні.

Саме тому вона є серед ініціаторів проєкту Ukraine2EU, який 1 квітня офіційно запустили в Україні.

Ukraine2EU фінансується спільно ЄС, Данією та Литвою, а нещодавно до них приєдналася Швеція.

Головна мета цієї програми — підтримувати українські інституції в управлінні процесом вступу до ЄС та впровадженні необхідних реформ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?