Катастрофа Ту-154: в Росії розповіли, як саме падав літак
Категорія
Світ
Дата публікації

Катастрофа Ту-154: в Росії розповіли, як саме падав літак

Катастрофа Ту-154: в Росії розповіли, як саме падав літак
Джерело:  ТАРС

Джерела в російських силових відомствах розповіли подробиці аварії військового літака Ту-154.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ТАСС.
За інформацією джерела видання, літак Міноборони Росії намагався здійснити маневр вправо і з сильно задертим носом впав в Чорне море на швидкості більше ніж 500 км/год.
"Катастрофа сталася, коли пілоти прибирали механізацію (яка в випущеному стані збільшує підйомну силу крила, - ред.). При цьому з поки незрозумілих причин літак йшов з великим кутом тангажа (кут між віссю, що проходить від носа до хвоста літака і горизонтальною площиною, - ред.). По всій видимості, відбулося його звалювання з ешелону під час маневру вправо. В результаті в кінці розвороту він зіткнувся з поверхнею води з лівим креном на швидкості близько 510 км/год", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: П іднято уламки фюзеляжу загиблого Ту-154: з'явилися відео та фото
Відзначимо, що при великому куті тангажу літака, що летить із задертим носом, може статися звалювання з ешелону, при якому повітряний транспортний засіб вийде на критичні показники і втратить підйомну силу.
Інше джерело агентства, близьке до розслідування авіакатастрофи, заявило: "Ту-154 йшов з надмірно великим кутом атаки і його бовтало з боку в бік".
Обидва джерела вважають, що аварія могла статися в зв'язку з поєднанням декількох причин одночасно, в числі яких помилки екіпажу і неполадки двигунів.
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше повідомлялося, що в якості основної причини катастрофи Ту-154 експерти розглядають потрапляння в двигуни літака стороннього предмета.

Категорія
Політика
Дата публікації

Припинення вогню. Кремль розкрив свої реальні плани

Кремль не поспішає з припиненням вогню
Джерело:  online.ua

Команда російського диктатора Володимира Путіна офіційно підтвердила, що не збирається домовлятися про припинення вогню на фронті у 2025 році. Таким чином офіційна Москва дала зрозуміти, що налаштована продовжувати свою загарбницьку війну проти України.

Головні тези:

  • Представник Росії на мирних переговорах оцінив нещодавні перемовини зі США.
  • За його словами, суттєвого прогресу поки не було.

Кремль не поспішає з припиненням вогню

З заявою з цього приводу виступив представник Росії на мирних переговорах щодо України, голова комітету Ради Федерації у міжнародних справах Григорій Карасін.

Він озвучив припущення, що угоди про припинення вогню не буде досягнуто у 2025 році.

За словами поплічника Путіна, позитивні зрушення на шляху до завершення війни можливі, проте не найближчим часом.

Можливо, не цього року або в кінці цього року, — заявив Карасін, прогнозуючи прогрес щодо припинення вогню.

Окрім того, російський політик додав, що зустрічі в Саудівській Аравії буди "спокійні" і "конструктивні", проте, мовляв, без конкретних вагомих результатів.

Як стверджує Карасін, з командою президент США Дональда Трампа "в принципі можна працювати", оскільки її представники "слухають, сприймають, протиставляють якісь свої позиції".

На цьому тлі він озвучив прогноз, що переговори зі США триватимуть.

Фото: скриншот

Категорія
Світ
Дата публікації

Чи може НАТО перемогти Росію без допомоги США — аналіз експертів

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

У разі виходу США з Альянсу, країни НАТО все ще матимуть потужний військовий потенціал, який зможе їх захистити під час можливої війни з Росією. Одну з головних ролей може відіграти Туреччина та її рішення у цьому контексті.

Головні тези:

  • Європейські країни НАТО мають значну перевагу у кількості військової техніки та живої сили порівняно з Росією.
  • Можлива відмова Туреччини від участі у війні на боці Альянсу може значно скоротити можливості європейських країн.

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

Що важливо розуміти, армії країн-членів НАТО сягають понад 2 мільйони військових, а в країни-агресорки РФ наразі вдвічі менша кількість особового складу.

Що стосується танків, то в Альянсу їх близько 6700, а Путін може задіяти лише 2900.

На озброєнні європейців перебуває понад 2 300 винищувачів, тоді як у Росії їх трохи менше 1 400. Особливо велика кількісна різниця в артилерії: європейські країни НАТО мають у своєму розпорядженні понад 15 400 гармат, тоді як РФ — 6090.

З заявою з цього приводу виступив австрійський військовий експерт Густав Грессель.

Він попередив про те, що у Росії може бути більше солдатів, ніж наразі відомо.

За словами фахівці, у разі війни між НАТО і Росією Туреччина може відмовитися від участі і військової допомоги через близькість до Москви.

У цьому випадку ресурси європейців значно скоротяться, оскільки Туреччина надає майже чверть солдатів, понад третину бойових танків і майже 18% артилерії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?