Ломаченко не зміг перемогти Хейні і здобути звання абсолютного чемпіона світу
Категорія
Спорт
Дата публікації

Ломаченко не зміг перемогти Хейні і здобути звання абсолютного чемпіона світу

Ломаченко не зміг перемогти Хейні і здобути звання абсолютного чемпіона світу
Джерело:  online.ua

Український боксер Василь Ломаченко не зміг здобути перемогу у бою за звання абсолютного чемпіона світу за версіями WBO, WBC, WBA та IBF у легкій вазі проти американця Девіна Хейні.

Джерело: Top Rank

Що відомо про бій Ломаченка проти Хейні 

Поєдинок проходив на MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі.

Від початку бою ініціатива була на боці українського боксера. Ломаченко прекрасно відпрацьовував на ближніх дистанціях та постійно змушував Хейні притискатись до кута.

В результаті успішних дій українського боксера американець вдався до брудних прийомів, намагаючись зірвати темпи атак суперника.

У якийсь момент здалося, що бій може завершитися достроково перемогою Ломаченка.

Що відомо про рішення судей

В 11-му раунді під захоплені вигуки глядачів Василь безліч разів влучив у голову Хейні. Але у підсумку одноголосним рішенням суддів звитягу здобув Хейні - 116-112, 115-113, 115-113.

Для українця це третя поразка на профіринзі. До цього Василь поступався Теофімо Лопесу у 2020 році та Орландо Салідо в 2014 році. Ломаченко також здобув 17 перемог (11 - нокаутом).

Для Хейні це 30-й бій у професійній кар'єрі - всі 30 разів він святкував перемогу. Американець захистив титул абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.

24-річний Девін Хейні володіє титулами WBC, WBA Super, IBF та WBO у легкій вазі та званням абсолютного чемпіона світу.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Топгенерал НАТО Каволі оцінив шанси України на перемогу у війні

Каволі
Джерело:  online.ua

Як вважає головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, американський генерал Крістофер Каволі, Україна ще може розгромити армію РФ на полі бою та перемогти у війні. Попри це, він припускає, що звільнити від ворога усі окуповані території буде вкрай важко.

Головні тези:

  • Генерал наголошує на поступовому покращенні Сил оборони України.
  • За оцінкою Каволі, українська поразка не є неминучою, проте великий український наступ наразі важко уявити.

Україна не приречена на поразку

З заявою з цього приводу Каволі виступив під час слухань у комітеті Сенату США з питань збройних сил.

За словами генерала, у війні немає нічого неминучого.

Українці зараз перебувають на дуже сильних оборонних позиціях, і повільно покращують свою здатність генерувати силу і зміцнювати ці позиції.

Крістофер Каволі

Крістофер Каволі

Головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, американський генерал

На цьому тлі генерал відверто зізнався, що станом на сьогодні йому "важко уявити собі великий український наступ".

Каволі наголосив, що наразі у ЗСУ немає сил, щоб звільнити "кожен квадратний дюйм" території України від російської окупації.

Але так само важко уявити, що Україна зазнає краху і програє цей конфлікт. Я не думаю, що українська поразка є неминучою, — додав американський генерал.

Каволі також звернув увагу на те, що Сили оборони України пройшли еволюцію "від солдата з гвинтівкою до справді серйозної сучасної військової сили".

Категорія
Політика
Дата публікації

Яким має бути "стійкий мир" для України — пояснення генсека НАТО

Рютте

На переконання генерального секретаря Альянсу Марка Рютте, "стійкий мир" для України настане лише тоді, коли країна-агресорка Росія не зможе здійснити нове вторгнення.

Головні тези:

  • Члени НАТО надають підтримку Україні шляхом постачання допомоги та інвестування у виробництво зброї для українського ОПК.
  • За перші три місяці 2025 року члени НАТО передали військової допомоги Україні на суму понад 20 млрд доларів.

Рютте озвучив своє бачення

Журналісти поцікавилися у генсека НАТО, що особисто для нього означає поняття "стійкий мир для України".

Найкоротша відповідь на ваше запитання — це (такий мир, щоб) Путін більше ніколи не намагався спробувати захопити жодного квадратного кілометра української території. Коли він буде знати, що є заходи стримування, оборони, які забезпечують, що на Україну вже не можна напасти.

Марк Рютте

Марк Рютте

Генсек НАТО

За його словами, станом на сьогодні зусилля більшості членів Альянсу націлені на те, щоб забезпечити Україну усім необхідним для продовження боротьби.

Насамперед йдеться про прямі постачання допомоги, "чеську ініціативу" з закупівлі боєприпасів для України по всьому світу та інвестиції союзників у виробництво зброї українським ОПК.

На цьому тлі Марк Рютте вказав на переговори, що тривають у форматі "коаліції рішучих" під лідерством Франції та Британії.

Що важливо розуміти, протягом перших трьох місяців поточного року члени НАТО передали ЗСУ військової допомоги на загальну суму понад 20 млрд доларів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?