Партизани пошкодили російську систему звʼязку ППО у Смоленську — відео
Категорія
Події
Дата публікації

Партизани пошкодили російську систему звʼязку ППО у Смоленську — відео

ппо
Джерело:  АТЕШ

Партизани провели диверсію в одному з населених пунктів Смоленська, що у Росії. Там було знищено телекомунікаційну шафу вежі зв'язку.

АТЕШ провів диверсію у російському Смоленську

За даними партизан, зв'язок було знищено у населеному пункті Станички біля Смоленська.

Внаслідок пошкодження обладнання перестали діяти системи зв'язку російської системи ППО 49-ї зенітної ракетної бригади ЗС РФ, які були розміщені на цій вежі.

В результаті дій партизан в регіоні можливі порушення стійкості системи військового управління. Окрім того, через зникнення зв'язку там ослабне система ППО.

Це дасть можливість більш ефективно завдавати удар по військових об'єктах Московського військового округу.

Очікуємо на невідомі БПЛА в області, — написали партизани.

В окупантів РФ проблеми з установками ППО

Як зазначає АТЕШ, військовослужбовець із підрозділу ППО ЗС РФ повідомляє про несправності та неефективність комплексів проти українських далекобійних дронів

Один з агентів руху опору із підрозділу ППО зазначає, що керівництво РФ почало використовувати старі ЗРК "Куб", які є малоефективними.

Однак, як зауважують в "АТЕШ", проблеми не обмежуються тільки застарілим обладнанням, також є неполадки з сучасними комплексами.

Більшу частину працездатних ЗРК було відправлено в зону "СВО", а в тилових містах залишилися несправні або зношені. Як каже наш агент, 65-80% усіх зенітно-ракетних комплексів мають якісь несправності.

Також в окупантів існує проблема з помилками операторів ЗРК, які, очевидно, не отримали належного навчання, а підготовлені фахівці гинуть на війні в Україні.

Категорія
Політика
Дата публікації

Україна та союзники запропонували Трампу власний мирний план

Зеленський
Джерело:  Reuters

Reuters отримало у своє розпорядження документ, у якому зібрані мирні пропозиції Києва та його партнерів для припинення війни Росії проти України. Його уже передали команді президента США Дональда Трампа.

Головні тези:

  • США готові визнати контроль Росії над українським Кримом та послабити санкції проти Москви.
  • Однак Київ та його партнери не згодні з цією позицією Штатів.

Що Україна та союзники пропонують США

Припинення вогню:

  1. Взяти на себе зобов'язання щодо повного та безумовного припинення вогню в небі, на суші та на морі.

  2. Обидві сторони негайно розпочинають переговори щодо технічної імплементації за участі США та європейських країн. Це відбувається паралельно з підготовкою порядку денного і модальностей для укладення повноцінної мирної угоди.

  3. Моніторинг режиму припинення вогню на чолі з США та за підтримки третіх країн.

  4. Росія повинна безумовно повернути всіх депортованих і незаконно переміщених українських дітей. Обмін всіх військовополонених (принцип "всіх на всіх"). Росія повинна звільнити всіх цивільних в'язнів.

Гарантії безпеки для України:

  1. Україна отримує надійні гарантії безпеки, в тому числі від США (угода, подібна до статті 5), в той час як серед членів Альянсу немає консенсусу щодо членства в НАТО.

  2. Жодних обмежень для українських Збройних сил.

  3. Державами-гарантами буде спеціальна група європейських країн та охочих неєвропейських країн. Жодних обмежень на присутність, озброєння та операції дружніх іноземних сил на території України.

  4. Україна прагне до вступу в ЄС.

Територія:

  1. Територіальні питання будуть обговорюватися і вирішуватися після повного і безумовного припинення вогню.

  2. Територіальні переговори розпочинаються на основі лінії контролю.

  3. Україна відновлює контроль над Запорізькою атомною електростанцією за участю США, а також над Каховською греблею

  4. Україна отримує безперешкодний прохід по Дніпру та контроль над Кінбурнською косою.

Економіка:

  1. США та Україна реалізують угоду про економічне співробітництво/видобуток корисних копалин.

  2. Україна буде повністю відновлена та отримає фінансову компенсацію, в тому числі коштом російських суверенних активів, які залишатимуться замороженими доти, доки Росія не компенсує збитки, завдані Україні.

  3. Санкції США, запроваджені проти Росії з 2014 року, можуть бути поступово пом'якшені після досягнення стійкого миру і можуть бути поновлені у разі порушення мирної угоди.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?