Розвідка США попередила Трампа про ймовірність замаху з боку Ірану
Категорія
Світ
Дата публікації

Розвідка США попередила Трампа про ймовірність замаху з боку Ірану

Розвідка США попередила Трампа про ймовірність замаху з боку Ірану
Джерело:  Axios

Співробітники американської розвідки попередили кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа про реальні загрози його вбити, які надходять з Ірану.

Головні тези:

  • Розвідка США попередила Трампа про реальні загрози замаху від Ірану для дестабілізації ситуації в США.
  • Атаки на життя Трампа з постійним зростанням і координацією за останні місяці вимагають посилення заходів безпеки.
  • Федеральне бюро розслідувань ідентифікувало підозрюваного у справі замаху на Трампа, яким виявився 58-річний Раян Раут.
  • Звинуваченому у спробі замаху загрожує довічне ув'язнення. Цей випадок став другим за останні місяці.

Трампа попередили про загрози його життю

Як зазначає видання, директор з комунікацій кампанії республіканця Стівен Чунг заявив, що співробітники Управління директора національної розвідки (ODNI) поінформували колишнього президента Дональда Трампа про "реальні й конкретні загрози з боку Ірану”.

Загрози мають на меті його вбивство для дестабілізації ситуації та створення хаосу" у США.

Розвідка встановила, що ці постійні та скоординовані атаки посилилися останніми місяцями, і правоохоронні органи всіх відомств працюють над тим, щоб забезпечити безпеку президента Трампа та не допустити втручання у вибори, — додав Стівен Чунг.

Представник ODNI підтвердив проведення брифінгу в електронному листі, але відмовився розкривати деталі.

Що відомо про замахи на Трампа 

У Вест-Палм-Біч 15 вересня пролунали постріли поблизу поля для гольфу, яке належало республіканцю. Згодом стало відомо про замах на нього.

У Trump International Golf Club повідомили, що кандидат в президенти в порядку, проте утримались від подробиць.

Федеральне бюро розслідувань ідентифікувало підозрюваного у справі про ймовірний замах на життя Трампа. Ним виявився 58-річний Раян Раут, який у минулому мав вісім арештів. Його заарештували та висунули звинувачення у двох злочинах, які пов’язані з використанням зброї.

Раяну Руту висунули обвинувачення у спробі замаху на Дональда Трампа. Йому загрожує довічне ув'язнення.

Нагадаємо, що це був другий замах на Трампа за останні місяці. У липні на одному з мітингів йому прострелили вухо.  

Категорія
Події
Дата публікації

Найсильніший землетрус століття. У М’янмі загинули понад 2 тис людей

Мʼянма
Джерело:  CNN

31 березня стало відомо про щонайменше 2 056 жертв потужного землетрусу у М'янмі. Ще понад 3 900 людей поранені, а 270 досі вважаються зниклими безвісти.

Головні тези:

  • Найсильніший землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 2 тис людей та поранення майже 4 тис осіб.
  • Багато країн висловлюють підтримку та направляють допомогу до постраждалої країни, яка оголосила тижневу національну жалобу.
  • Інфраструктура М'янми, пошкоджена під час військових дій, стала об'єктом ще більших руйнувань через землетрус, ускладнюючи рятувальні роботи.

У М’янмі через землетрус загинуло понад 2 тис людей

Землетрус, який сколихнув Мʼянму 28 березня, був одним з найсильніших землетрусів у країні за століття.

Багато країн — зокрема США, Індія, Японія, Південна Корея, Таїланд і Сінгапур — відправляють до країни свою допомогу: рятувальників для ліквідації наслідків лиха, гуманітарну та фінансову допомогу.

Ізольоване військове керівництво Мʼянми пішло на рідкісний крок, звернувшись по міжнародну допомогу. Під час попередніх великих стихійних лих вони часто уникали таких пропозицій.

У Мʼянмі оголосили тижневу національну жалобу через руйнівний землетрус. Національний прапор Мʼянми приспустять від 31 березня до 6 квітня.

Мʼянма після землетрусу

Перед рятувальниками стоїть надзвичайно складне завдання. Адже інфраструктура в Мʼянмі, значно пошкоджена бойовими діями під час громадянської війни, зазнала ще більших руйнувань через землетрус.

Ситуація ускладнюється й тим, що зона, яку зачепив землетрус, охоплює райони, де з 2021 року, відколи до влади прийшла військова хунта, тривають інтенсивні бої. У цих регіонах окремо діють різні адміністрації — військовий уряд і повстанські угруповання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?