Санта Клаус вже вирушив у різдвяний політ: де можна стежити за маршрутом
Категорія
Світ
Дата публікації

Санта Клаус вже вирушив у різдвяний політ: де можна стежити за маршрутом

Санта Клаус вже вирушив у різдвяний політ: де можна стежити за маршрутом
Джерело:  online.ua

Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD) почало традиційну трансляцію різдвяного польоту Санта Клауса. Станом на 18:00 у четвер, 24 грудня, він перетинає повітряний простір над Бангкоком, Таїланд, та Да-Нангом, В'єтнам. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт проєкту.

За оприлюдненими даними, станом на згаданий час він вже доставив понад 1,6 мільярда подарунків.

Нагадаємо, традиція відстежувати переміщення Санти у святковий день з'явилася у 1950-х роках, як говорить одна з версій. Тоді американська газета помилково надрукувала номер командування на одній зі сторінок як номер Санти.

Туди почали телефону вати діти, а військовослужбовці вирішили не розчаровувати їх та описали місцеперебування казкового персонажа.

Сьогодні проєкт NORAD Tracks Santa працює завдяки волонтерам. До поширення інтернету кожен з таких людей міг прийняти близько 50 дзвінків на годину — це був найбільш поширений спосіб зв'язку з сервісом.

У 2010-х роках представники NORAD визнали компанію Microsoft найголовнішим партнером проєкту.

Як повідомляв ONLINE.UA, медичні експерти Сполучених Штатів "подарували" Санта Клаусу надзвичайну здібність на тлі пандемії коронавірусу COVID-19. Головний інфекціоніст країни Ентоні Фаучі стверджує, що головний різдвяний персонаж не може поширювати віруси.

За його словами, попри відношення до групи ризику дідусь має вроджений імунітет, він не може заразити дітей чи їхніх батьків. Інфекціоніст водночас зауважив, Санта не поширює коронавірус, однак все ж таки дотримується обмежень з переміщення. Він прийматиме побажання в дітей у торгових центрах виключно через спеціальне скло.

Категорія
Світ
Дата публікації

Для посилення ЗСУ. Макрон оголосив про роботу в Україні франко-британської місії

Макрон

Президент Франції Емманюель Макрон оголосив 27 березня, після зустрічі в Парижі “Коаліції охочих”, що в Україну вирушить франко-британська місія, яка працюватиме над посиленням ЗСУ.

Головні тези:

  • Франко-британська місія працюватиме над посиленням Збройних Сил України в Україні.
  • Місія включатиме відправлення сил стримування для можливого впровадження у разі укладення мирної угоди між Росією та Україною.
  • Президент Макрон сподівається на підтримку США, але готує альтернативний сценарій без участі Вашингтона.

Макрон заявив про роботу в Україні франко-британської місії

Про це він сказав на пресконференції після саміту в Парижі .

Макрон повідомив, що в Україну буде відправлена "франко-британська команда" для "підготовки формату української армії завтрашнього дня".

Він додав, що робота над потенційним відправленням так званих "сил стримування" в Україну триває. Ці війська потенційно мають діяти як засіб "стримування" у разі укладення мирної угоди між Росією та Україною.

Макрон відзначив, що це могли б бути сили з "деяких країн-членів ЄС", які перебували б у "певних стратегічних місцях" в Україні.

Президент Франції сподівається, що буде підтримка таких дій з боку США, однак хоче підготувати альтернативний сценарій без участі Вашингтона.

Також французький лідер заявив: міністри закордонних справ держав коаліції мають 3 тижні для підготовки пропозицій щодо моніторингу дотримання режиму припинення вогню в Україні.

Раніше повідомляли, що у Франції допускають розміщення європейських миротворчих сил в Україні на відстані від лінії фронту, одним з варіантів є розгортання вздовж лінії Дніпра.

Категорія
Світ
Дата публікації

КНДР значно посилила військову допомогу Росії — що відомо

Ин
Джерело:  AP News

За даними Південної Кореї, у січні та лютому КНДР направила до Росії ще близько 3 тис солдатів. Північна Корея також відправляє більше ракет, артилерійського обладнання та боєприпасів, щоб допомогти Росії. 

Головні тези:

  • КНДР направила до Росії близько 11 тис солдатів, різноманітну військову техніку та боєприпаси.
  • Північна Корея взяла активну участь у війні проти України, надсилаючи великі сили в битву в Курській області.
  • Північнокорейський диктатор Кім Чен Ін виразив підтримку війні Росії проти України під час зустрічі з російським військовим чиновником.

КНДР збільшила постачання зброї Росії

Кім Чен Ин посилює військову допомогу Росії, відправляючи солдатів, ракети та артилерію. Північнокорейські війська зазнають важких втрат, але Кремль вимагає ще більше.

Військова техніка, відправлена Північною Кореєю в Росію, включає "значну кількість" балістичних ракет малої дальності, 170-міліметрові самохідні гаубиці і близько 220 одиниць 240-міліметрових реактивних систем залпового вогню.

Північна Корея направила близько 11 тис військових для участі у війні проти України, що стало її першою участю у великомасштабному конфлікті після Корейської війни 1950-1953 років.

За оцінками Об'єднаного комітету начальників штабів Сеула, близько 4 тис з них були вбиті або поранені.

Раніше Національна розвідувальна служба Південної Кореї пов'язувала високі втрати Північної Кореї з труднощами військ в адаптації до безпілотників та інших елементів сучасної війни. Північнокорейські війська ще більше ущемлені грубою тактикою їхніх російських командирів, які відправляли їх у штурми без підтримки вогнем.

Проте представники українських військових і розвідувальних служб підрахували, що північнокорейці набувають важливого бойового досвіду і відіграють ключову роль у стратегії Росії для війни проти України, кидаючи великі сили в битву в Курській області.

Південнокорейський військовий звіт з'явився після того, як північнокорейський диктатор Кім Чен Ин висловив свою непохитну підтримку війні Росії проти України під час зустрічі з російським військовим чиновником Сергієм Шойгу минулого тижня в Пхеньяні.

Державні медіа повідомили, що Кім і Шойгу підтвердили свою прихильність дотриманню великого договору про взаємну оборону, підписаного минулого року.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?