Цукерберг розглядає варіант повного закриття Facebook та Instagram у Європі
Категорія
Технології
Дата публікації

Цукерберг розглядає варіант повного закриття Facebook та Instagram у Європі

Цукерберг розглядає варіант повного закриття Facebook та Instagram у Європі
Джерело:  online.ua

Іноземним журналістам вдалося дізнатися, що компанія Марка Цукерберга Meta може закрити Facebook та Instagram у Європі. За словами інсайдерів, це станеться, якщо вона не отримає права зберігати й обробляти дані європейських користувачів на серверах у США.

Джерело: City A.M.

Цукерберг може повністю закрити Facebook та Instagram у Європі

Як стверджують анонімні джерела видання, поки Meta використовує так звані угоди Privacy Shield, проте незабаром вони втратять чинність. Як відомо, Privacy Shiel раніше були правовою основою для компанії, яка дозволяла здійснювати діяльність Facebook та Instagram у Європі. Проте два роки тому цей договір анулював Європейський суд у зв'язку із порушенням захисту даних.

Відтоді ЄС і США підкреслювали, що працюють над новою або оновленою версією договору. Якими будуть її правила наразі невідомо. Тому, природно, компанія хвилюється з цього приводу. Джерело зазначає, що для Meta трансатлантична передача даних є ключовим питанням. Обмін даними між країнами та регіонами має вирішальне значення для надання послуг і таргетованої реклами, - йдеться в повідомленні.

Команда Марка Цукерберга уже попередила Комісію з цінних паперів та бірж США про те, що Facebook та Instagram не зможуть працювати в Європі, якщо компанії не дозволять використовувати поточні Угоди "або альтернативи.

Бізнесу потрібні чіткі глобальні правила, підкріплені суворим верховенством закону, для захисту трансатлантичних потоків даних в довгостроковій перспективі, – виступив з коментарем з цього приводу Нік Клегг, який є віцепрезидентом Meta з глобальних зв'язків і комунікацій.

Не можна також не згадати про те, що Meta також використовує так звані Стандартні договірні положення в якості основної правової підстави для обробки даних від європейських користувачів на американських серверах.

Читайте також:

  • Акції Meta обвалились через втрату користувачів у Facebook

  • Facebook змусила розробника видалити розширення для моментальної відписки від усіх сторінок

  • Facebook опинився в центрі скандалу після приниження темношкірих людей.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Трамп погрожує Китаю митами до рекордних 245%

The White House
США продовжують посилювати тиск на Китай

Американський лідер Дональд Трамп дав зрозуміти, що готовий підняти мита проти КНР до небувалих 245%, якщо офіційний Пекін не погодиться на умови Білого дому.

Головні тези:

  • Торгова війна між США та Китаєм набирає обертів.
  • Глава КНР пропонує Євросоюзу об'єднатися для протистояння Штатам.

США продовжують посилювати тиск на Китай

Білий дім звертає увагу на те, що в так званий "день звільнення" американський лідер ввів 10%-ве універсальне мито на товари з усіх країн, а також індивідуальні вищі мита для країн, з якими у Штатів найбільший торговельний дефіцит.

Офіційний Вашингтон продовжує стверджувати, що нібито понад 75 країн хочуть обговорити зі США нові торговельні угоди.

Після цього індивідуальні мита Трамп тимчасово зупинив для країн, які пішли на переговори.

Однак, що важливо розуміти, винятком став Китай, який одразу вдався до дзеркальних контрзаходів.

Унаслідок цих дій Китаю зараз загрожують мита до 245% на імпорт до США, — наголошує Білий дім.

Станом на сьогодні сукупна ставка мит США проти Китаю сягнула 145%.

Офіційний Пекін вкрай швидко наважився дати відсіч Штатам, запровадивши мита проти американської продукції та обмеживши імпорт американських кінострічок.

Ба більше, глава КНР публічно запропонував Євросоюзу об'єднатися, щоб протистояти США, однак ця ідея не надто сподобалася Брюсселю.

Категорія
Політика
Дата публікації

У Конгресі США підготували спеціальний законопроєкт щодо України

Що замислили законодавці США
Джерело:  Reuters

Як вдалося дізнатися журналістам, демократи-конгресмени уже представили законопроєкт, який має на меті значно посилити підтримку України, а також ввести ще жорсткіші санкції проти Росії за загарбницьку війну, яку вона продовжує уже понад 11 років.

Головні тези:

  • Законодавці закликають створити посаду спеціального координатора з відновлення України.
  • Конгресмени з обох партій вбачають загрозу у схильності Трампа ставати на бік Росії.

Що замислили законодавці США

Згідно з даними ЗМІ, у новому законопроєкті йдеться про багаторівневу допомогу Україні, зокрема про фінансування безпекових потреб, післявоєнне відновлення та посилення санкцій проти країни-агресорки РФ.

Документ складається з кількох ключових розділів. Так, у першому демократи підтверджують підтримку України та НАТО, а також закликають створити посади спеціального координатора з питань відновлення України.

Другий розділ стосується безпекової допомоги, зокрема прямих кредитів і військового фінансування. У третьому йдеться про суворі санкції та експортний контроль, які мають торкнутися російських банків, енергетичної та гірничодобувної галузей, а також чиновників РФ.

Як стверджують інсайдери, це — це ще одна спроба демократів посилити тиск на команду американського лідера Дональда Трампа, щоб вона обрала вірний шлях та не відступилася від України.

Журналісти звертають увагу на те, що конгресмени з обох партій стурбовані долею України.

Вони усвідомлюють, що Трамп схиляється на бік Росії і це може мати жахливі наслідки не лише для Києва, а й для Вашингтона.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?