У Росії почало затоплювати Сибір — відео
Категорія
Події
Дата публікації

У Росії почало затоплювати Сибір — відео

затоплення Р
Джерело:  online.ua

Дедалі більше населених пунктів країни-агресорки РФ опиняються під водою внаслідок масштабних повеней та прориву дамб. Цього разу паводок накрив західний Сибір.

Сибір також йде під воду

Як повідомляють місцеві телеграм-канали, паводок дістався вже до Західного Сибіру — наразі затоплені три області.

Наразі відомо, що суттєво піднявся рівень води в річці Томь, на якій розташовані Томськ і Кемерово.

Томській області підтоплено понад 100 будинків, три населені пункти відрізано від міста. У Кемеровській області з берегів вийшла річка Мрассу, затоплено селище Усть-Кабирза. На відео жителі розповідають, що вода змила худобу, споруди та господарський інвентар. У Новосибірській області підтоплено 200 ділянок.

Окрім того, повідомляється, що в Тюменській області стартувала превентивна евакуація населення з деяких населених пунктів.

Місцева влада попереджає про можливий прорив дамб, які захищають великі населені пункти, їх зміцнюють.

Ситуація може суттєво погіршитися 20 квітня, а пік паводку припаде на 23 — 25 квітня.

Що відомо про затоплення Росії

Повінь у Росії триває й затоплює дедалі більше регіонів.

Згідно з останніми даними, вранці 12 квітня владі РФ довелося евакуювати село Камінське в Курганській області Росії. Саме там рівень води там піднявся за ніч на 1,4 метра.

Як заявив місцевий губернатор Вадим Шумков, уже незабаром повінь може досягти Кургану.

Ба більше, повідомляється, що в Оренбурзі рівень води в річці Урал піднявся до 1143 см, паводок дійшов до багатоквартирних будинків. За ніч в Оренбурзькій області затоплено ще близько 3 тисяч будинків, проводиться масова евакуація.

Категорія
Світ
Дата публікації

"Шоу клоунів та відро болтів". У США висміяли авіаносний флот Росії

авіаносець "Адмірал Кузнєцов"
Джерело:  online.ua

Колишній офіцер піхоти армії США, оборонний консультант Брент Іствуд звернув увагу на те, в якому ганебному стані знаходить авіаносний флот країни-агресорки Росії. Вкрай красномовним залишається той факт, що єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" досі не можуть повернути у стрій. 

Головні тези:

  • Брак фінансування, дефіцит фахівців та слабка суднобудівна база - головні фактори, що заважають Росії створювати ефективні авіаносці.
  • Путін ігнорує проблему з авіаносним флотом, а зосереджується на вдосконаленні інших видів зброї.

Що не так з російським авіаносним флотом

Як зазначив Брент Іствуд, країна-агресорка РФ систематично не здатна створювати авіаносці, пише 19FortyFive.

Серед головних причин: брак фінансування на тлі війни з Україною, суттєвий дефіцит фахівців у цій сфері, слабка суднобудівна база, а також орієнтація на сухопутні бойові дії.

Ви лишень подивіться на кляте відро болтів "Адмірал Кузнєцов", який роками був шоу клоунів і все ще ремонтується, — не приховує своєї іронії оборонний консультант.

За словами Брента Іствуда, авіаносці — складні, дорогі, потребують великої інфраструктури й закордонних баз, тому Росія продовжує залишатися невдахою у цій сфері.

Що також важливо розуміти, російський диктатор Володимир Путін свідомо ігнорує цю проблему.

Станом на сьогодні він зосередив свою увагу на танках, літаках, гіперзвуковій і ядерній зброї.

Проблеми з надводними кораблями показав приклад флагмана "Москва", знищеного українською ракетою. Поза регіональні води флот виходить рідко. Винятки — Арктика і Тартус у Сирії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?