Україні дали поради щодо повернення Криму
Категорія
Україна
Дата публікації

Україні дали поради щодо повернення Криму

Україні дали поради щодо повернення Криму
Джерело:  apostrophe.ua

Російський депутат Ілля Пономарьов виступив із заявою про те, що дії України стосовно  Криму і Донбасу, - беззубі, і влада повинна докласти більше зусиль для повернення окупованих територій.


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на  Апостроф.


"На мою думку, Києву не можна розривати питання Донбасу і Криму. Тому що інакше факт анексії стане де-факто визнаним. Це перше. А друге - Україна не зробила юридичних кроків, які необхідні для того, щоб закликати до активних дій учасників Будапештського меморандуму" , - розповів Пономарьов.


Також він додав, що на місці української влади подав би до міжнародного суду на країни-гаранти незалежності і суверенітету України і вимагати виконання зобов'язань.


"Це не буде недружнім кроком - самим керівникам цих країн буде простіше, якщо невиконання цих зобов'язань буде визнано в судовому порядку", - пояснив депутат.


"Тоді у Сполучених Штатів і Великобританії виникнуть правові підстави для того, щоб здійснювати практичні кроки. Тому що на даний момент все знаходиться в площині дипломатії, а в дипломатії можна "копати звідси і до обіду", без жодних наслідків", - додав Ілля Пономарьов .


Нагадаємо, що Ілля Пономарьов є єдиним депутатом Держдуми, який голосував проти анексії Криму.


Як повідомляв ONLINE.UA, раніше Пономарьов розповідав про те, що  президент Росії Володимир Путін не проти повернути Україні окуповані території, просто йому вигідні Мінські угоди.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Маск, Цукерберг і Безос очолили оновлений рейтинг мільярдерів світу

список
Джерело:  Forbes

У світі стало більше мільярдерів, ніж будь-коли раніше. При цьому серед найбагатших людей домінують керівники технологічних компаній.

Головні тези:

  • Серед найбагатших людей світу домінують керівники технологічних компаній, такі як Ілон Маск, Марк Цукерберг і Джефф Безос.
  • У рейтингу також помітні нові гравці, як от глава Alphabet Сундар Пічаї та фармацевт Вікрам Пунія.
  • Статки відомих мільярдерів зростають завдяки успіхам їхніх компаній, наприклад SpaceX, Meta та Amazon.

У світі нарахували 3028 мільярдерів

За даними журналу Forbes, Ілон Маск відвоював перше місце у французького титана у сфері розкоші Бернара Арно. Чисті статки радника Трампа зросли на 75% і оцінюються в 342 млрд доларів. Його багатство зросло завдяки SpaceX і його компанії з виробництва штучного інтелекту xAI, а також зростанню акцій Tesla, попри нещодавнє падіння.

Друге місце посідає засновник Meta Марк Цукерберг зі статками 216 млрд доларів.

За ним слідує засновник Amazon Джефф Безос зі статками в 215 млрд доларів, а на четвертому місці опинився Ларрі Еллісон, співзасновник компанії Oracle, що займається комп'ютерними технологіями, зі статками в 192 млрд доларів.

Арно і його сім'я зі статками 178 млрд доларів посіли п'яте місце. Вони очолюють компанію LVMH, що володіє такими брендами, як Louis Vuitton і Moet Hennessy.

Далі йде інвестор Воррен Баффет зі статками у 154 млрд доларів. Засновники Google Ларрі Пейдж зі статками 144 млрд доларів і Сергій Брін, чиї статки оцінюють у 138 млрд доларів, посідають сьоме і восьме місця.

Іспанець Амансіо Ортега, засновник модного бренду Inditex, якому належать Zara і Bershka, зі статками 124 мільярди доларів посів дев'яте місце в рейтингу. При цьому десятим є колишній глава Microsoft Стів Балмер зі статками 118 млрд доларів.

Серед новачків помічений Сундар Пічаї, головний виконавчий директор материнської компанії Google Alphabet. Його чиста вартість зросла до 1,1 млрд доларів завдяки зростанню вартості його акцій Google.

Іншою помітною персоною в довшому списку мільярдерів став президент Дональд Трамп, чиї статки подвоїлися й оцінюються в 5,1 млрд доларів, оскільки його компанія Truth Social стала публічно зареєстрованою компанією, і він продав свій криптовалютний токен.

У рейтингу опинилися 15 російських олігархів, серед яких помітили власницю групи "Алькор і Ко" Тетяну Володіну. Компанія управляє мережами парфюмерно-косметичних магазинів "ЛʼЕтуаль" і "Подружка". Статки Володіної оцінюють у 1,1 мільярда доларів.

Найбагатшим "новачком" є власник фармацевтичної компанії "Фармасинтез" Вікрам Пунія, статки якого оцінили у 2,1 мільярда доларів.

Водночас найбагатшим серед російських мільярдерів у 2025 році став співвласник "Лукойлу" Вагіт Алекперов, чиї статки оцінили у 28,7 мільярда доларів.

Категорія
Україна
Дата публікації

Сили безпілотних систем знищили 3 російських ЗРК за 50 млн дол — відео

Сили безпілотних систем
Бук

На Донецькому напрямку Сили безпілотних систем знищили три ЗРК російських окупантів, загальна вартість яких — близько 50 млн дол. 

Головні тези:

  • Сили безпілотних систем знищили три ЗРК російських окупантів на Донецькому напрямку.
  • Загальна вартість знищених ЗРК становить близько 50 млн доларів.
  • Ураження досягнуто за допомогою ударних дронів з системою захоплення цілі та автоматичного донаведення.

Сили безпілотних систем знищили 3 російських ЗРК

За словами військових, оператори 14-го окремого полку БпАК Сил безпілотних систем за два тижні виявили та уразили три ворожі системи протиповітряної оборони.

Як уточнюється, це два зенітних ракетних комплекси "Бук" невстановлених модифікацій та зенітний ракетний комплекс "Тор".

Ці комплекси є важливим елементом ворожої протиповітряної оборони, а їхня загальна вартість становить близько 50 млн доларів. Для ураження були застосовані ударні дрони із системою захоплення цілі та автоматичного донаведення.

На відео, яке оприлюднили військові, можна побачити, як відбувалася "захоплення цілі" та її ураження.

Додається, що подібні ураження — результат злагодженої роботи аеророзвідки та операторів ударних БПЛА, що завдають противнику мільйонних збитків і відкривають повітряний простір для подальших операцій Сил оборони України.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?