Українські хакери викрали інформацію про сотні військових об'єктів в РФ
Категорія
Україна
Дата публікації

Українські хакери викрали інформацію про сотні військових об'єктів в РФ

Українські хакери
Джерело:  online.ua

Українські хакери з групи Blackjack провели успішну кібератаку на російське держпідприємство та викрали інформацію про сотні військових об'єктів на території РФ. 

Що відомо про масштабну кібероперацію українських хакерів

За інформацією представників українських правоохоронних органів, хакерами було викрадено секретну інформацію про 500 військових об’єктів на території РФ.

Українські кібервоїни викачали понад 1,2 ТБ даних "Головного військово-будівельного управління по спеціальним об’єктам". Це понад 500 паспортiв військових об’єктів міноборони РФ: арсенали озброєння, майданчики зенітно-ракетних комплексів, штаби, казарми, в т.ч. розташовані на захоплених ворогом територіях України та інша технічно-проектна документація, - підкреслюють у правоохоронних органах.

Крім того, хакери знесли 7 серверів та зашифрували понад 150 комп’ютерів співробітників установи.

Фактично російські спецбудівники залишились без усього масиву даних та резервних копій інформації. Тепер будувати нові об’єкти доведеться по пам’яті, - зазначається у повідомленні.

Що відомо про об’єкти відповідно до викраденої інформації

За даними джерел, це понад 500 паспортів військових об’єктів міноборони РФ:

  • арсенали озброєння,

  • майданчики зенітно-ракетних комплексів,

  • штаби,

  • казарми, в тому числі й розташовані на захоплених ворогом територіях України,

  • інша технічно-проектна документація.

Зазначається, що скоріш за все, це хакерське угруповання має відношення до СБУ.

Категорія
Україна
Дата публікації

ППО України збила понад 17 тис шахедів РФ за три роки повномасштабної війни

Повітряні Сили ЗСУ
ППО

Російська Федерація від початку повномасштабного вторгнення випустила по території України 67 тисяч керованих авіабомб, тисячі ракет різних типів та 22 400 ударних безпілотників типу Shahed. Сили оборони України збили велику кількість ворожих ракет і дронів.

Головні тези:

  • Українська ППО збило понад 17 тисяч шахедів РФ за три роки повномасштабної війни.
  • Повітряні сили України продемонстрували високу ефективність у збитті ракет та БПЛА ворога.
  • Військове командування України підкреслює необхідність більшого захисту для стабільності Європи та цивілізованого світу.

Повітряні сили України звітували про знищені за три роки ракети і БпЛА Росії

Про це командування Повітряних сил Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

Ворог продовжує тероризувати український народ повітряними ударами і ми потребуємо більшого захисту для нашої країни, для наших міст і наших дітей! Ми потребуємо більше захисту для стабільності Європи та всього цивілізованого світу.

У ПС ЗСУ зазначили, що “за три роки війни, щоденних протиповітряних боїв, Повітряні сили фактично вичерпали ресурс ракет до радянської техніки зенітних ракетних військ, і тепер наші воїни передусім розраховують на підтримку партнерів, у контексті продовження постачання західних систем, а головне — ракет до них, для посилення української протиповітряної оборони”.

Українські воїни довели, що можуть швидко опанувати Patriot, F-16, Nasams та іншу технологічну зброю, а головне — ефективно застосовувати її проти “другої армії” світу.

Так, із 24 лютого 2022 року Повітряними силами, спільно з ППО Сил оборони України збиті:

  • 2 496 крилатих ракет,

  • 465 керованих авіаційних ракет,

  • 97 балістичних ракет,

  • 40 аеробалістичних ракет Х-47М2 “Кинджал”,

  • 17 575 ударних БПЛА типу Shahed.

У Повітряних силах підкреслили, що левова частка збитих цілей у цьому списку — завдяки надходженню від партнерів сучасних зенітних ракетних систем та ракет до них.

Сьогодні чергове засідання у Брюсселі у форматі "Рамштайн". Дякуємо союзникам за надану допомогу і очікуємо гарних новин, — додали військові.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?