Вижив під час теракту в Оленівці. З полону РФ врятували азовця Сергія Алєксєєвича
Категорія
Україна
Дата публікації

Вижив під час теракту в Оленівці. З полону РФ врятували азовця Сергія Алєксєєвича

Марія Алєксєєвич

Під час нового обміну полоненими між Україною та Росією, який відбувся вночі 18 жовтня, на батьківщину повернувся 30-річний воїн "Азову" Сергій Алєксєєвич, який вижив у теракті в Оленівці.

Головні тези:

  • Дружина героя, Марія, боролася за порятунок коханого протягом понад двох років та отримала чудову новину вночі 18 жовтня.
  • Старший сержант “Буйвол” із “Азова” розповів, кого втратив під час теракту в Оленівці.

Боєць “Азову” Алєксєєвич знову вдома

Радісною звісткою поділилася дружина героя Марія, яка багато років боролася за коханого та його порятунок з ворожого полону.

Дівчина розповідає, що до неї зателефонували з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими і повідомили, що Сергія обміняли. За її словами, це сталося 18 жовтня після 22:00.

Вночі зателефонував Сергій. Ми не дуже чули одне одного. Навколо було трішки було галасливо, інші хлопці говорили зі своїми рідними. Наскільки мені відомо, на ранок їх привезли в лікарню. Зараз проходять обстеження, і я збираюся їхати до Сергія, — розповіла Марія.

Вона також відверто зізнається, що досі не може повірити, що коханий вдома, хоча й робила задля його порятунку усе можливе понад 2 роки поспіль.

Взагалі це був сюрприз. Звичайно, була надія, що повернеться Сергій. Але я досі не можу повірити, що я не сплю, і що це дійсно нарешті сталося, — зазначає кохана героя.

Сергій Алєксєєвич у полоні (Фото: скриншот)

Старший сержант “Буйвол” із “Азова” розповів, кого втратив під час теракту в Оленівці

Старший сержант 12-ї бригади спеціального призначення Національної гвардії України “Азов” із позивним “Буйвол” в інтерв'ю Online.UA розповів про трьох найближчих друзів, яких вбили російські загарбники під час теракту в Оленівці.

Воїн зазначив, що його друг, який пережив влучання у БТР, потім горів у ньому, пережив “Азовсталь”, бої в Маріуполі, служив разом з “Буйволом” — не повернувся з Оленівки.

Російські окупанти спалили його живцем під час масового вбивства полонених, яке відбулося у ніч на 29 липня 2022 року на території колишньої Волноваської виправної колонії №120.

Троє найкращих друзів — всі троє згоріли в Оленівці. Ви бачили фотографію “Махача”, де він стоїть поруч з Сашком Бабенком? Ось Сашко Бабенко був одним з моїх найкращих друзів. Він згорів в Оленівці. Коля “Адам”, Барановський Микола. Він теж згорів в Оленівці. І третій хлопець теж… — зазначив “Буйвол”.

“Махач”, Бабенко та “Буйвол”

Категорія
Політика
Дата публікації

Оточення радить Трампу почати шантажувати Путіна

Трамп повинен стати жорсткішим до Путіна
Джерело:  NBC News

Як вдалося дізнатися NBC News, члени команди президента США Дональда Трампа закликають його продемонструвати жорсткість у стосунках з російським диктатором Володимиром Путіним. На їхню думку, буз цього неможливо змусити нелегітимного главу Кремля зупинити загарбницьку війну проти України.

Головні тези:

  • Розмова між Трампом та Путіним планується в контексті обговорення ситуації в Україні.
  • Остання телефонна розмова між політиками відбулася 18 березня.

Трамп повинен стати жорсткішим до Путіна

Згідно з даними інсайдерів з адміністрації президента США, близьке оточення Дональда Трампа переконує останнього не дзвонити російському диктатору, поки той не зобов'яжеться припинити вогонь у війні проти України.

Анонімні джерела не уточнюють, як на ідею шантажу Путіна відреагував сам очільник Білого дому.

30 березня стало відомо, що Трамп має намір провести нову розмову з нелегітимним главою Кремля, під час якої вони обговорять Україну. Про це він сам заявив, коментуючи прогрес на шляху до завершення війни.

Тоді ж американський лідер публічно пригрозив запровадити нові тарифи на російську нафту.

Попри це, він додав, що якщо Путін зробить "правильні речі", то його злість може розсіятися.

Останню телефонну розмову глави США та РФ провели 18 березня — тоді вона тривала понад півтори години.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?