Як перше кохання впливає на стосунки в майбутньому - психологи вразили відповіддю
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Як перше кохання впливає на стосунки в майбутньому - психологи вразили відповіддю

Як перше кохання впливає на стосунки в майбутньому - психологи вразили відповіддю
Джерело:  online.ua

Австралійська психолог і експертка зі стосунків Мелані Шилінг звернула увагу на те, що найрізноманітніші перші контакти з іншими людьми дуже важливі для особистого розвитку. За її словами, з народження дитина набирається досвіду з відносин з батьками, коли стає старшою – бере приклад з братів і сестер, вчителів, а вже у підлітковому віці з’являються друзі та перше кохання. Не можна ігнорувати той факт, що останнє безперечно впливає на ваші майбутні відносини. Психолог наголошує, що інтенсивність емоцій міцно карбується в пам'яті, бо ви їх переживаєте вперше. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на видання Elle.

"І хоча іноді люди, які вперше закохуються, проживають з цим партнером решту життя, загальна статистика доволі сумна. В реальності людина закохується неодноразово, набираючи досвіду з попередніх відносин. І якщо ви дійсно хочете бути щасливі, не наступайте на ті ж граблі, починаючи новий роман. Подумайте і зізнайтеся, який "вантаж" першого кохання ви б не хотіли перетягнути в майбутнє", – зазначає експертка.

За словами доктора Гейла Брюера, безперечно, перше кохання змушує нас сумніватися в нових відносинах,оскільки люди дуже часто порівнюють кожні наступні стосунки з романтичним еталоном з минулого. Він звернув увагу на те, що під час першого кохання людина відчуває, як часто б’ється серце, а в животі "літають метелики". Проте в наступних стосунках ви цього не відчуватимете і у вас змінилися потреби.

"Переживши перше кохання та його наслідки, ви будете точно знати, що знайшли, що втратили і чого хочете, рухаючись далі. Тому зізнайтеся собі у цьому. Щоб перше кохання стала позитивним уроком на майбутнє, сядьте і складіть список рис, якими повинен, на вашу думку, володіти ваш новий партнер. Перерахуйте всі позитивні аспекти пережитого досвіду, щоб знати, що робить вас щасливою. Будьте чесні і не ідеалізуйте пережите, адже через щось ви розійшлися", - наголосив доктор Брюер.

Раніше ONLINE.UA розповідав, як навчитися всі 24 години на добу проводити зі своїми коханими людьми, щоб уникнути сварок, образ і непорозумінь.

Категорія
Україна
Дата публікації

Топгенерал НАТО Каволі оцінив шанси України на перемогу у війні

Каволі
Джерело:  online.ua

Як вважає головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, американський генерал Крістофер Каволі, Україна ще може розгромити армію РФ на полі бою та перемогти у війні. Попри це, він припускає, що звільнити від ворога усі окуповані території буде вкрай важко.

Головні тези:

  • Генерал наголошує на поступовому покращенні Сил оборони України.
  • За оцінкою Каволі, українська поразка не є неминучою, проте великий український наступ наразі важко уявити.

Україна не приречена на поразку

З заявою з цього приводу Каволі виступив під час слухань у комітеті Сенату США з питань збройних сил.

За словами генерала, у війні немає нічого неминучого.

Українці зараз перебувають на дуже сильних оборонних позиціях, і повільно покращують свою здатність генерувати силу і зміцнювати ці позиції.

Крістофер Каволі

Крістофер Каволі

Головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, американський генерал

На цьому тлі генерал відверто зізнався, що станом на сьогодні йому "важко уявити собі великий український наступ".

Каволі наголосив, що наразі у ЗСУ немає сил, щоб звільнити "кожен квадратний дюйм" території України від російської окупації.

Але так само важко уявити, що Україна зазнає краху і програє цей конфлікт. Я не думаю, що українська поразка є неминучою, — додав американський генерал.

Каволі також звернув увагу на те, що Сили оборони України пройшли еволюцію "від солдата з гвинтівкою до справді серйозної сучасної військової сили".

Категорія
Політика
Дата публікації

У Литві назвали крайній термін вступу України в ЄС

Україна незабаром може приєднатися до ЄС
Джерело:  РБК Україна

На переконання шефа литовської дипломатії Кястутіса Будріса, Україна може стати повноцінним членом Європейського Союзу найближчими роками, але не пізніше 2030.

Головні тези:

  • Кястутіс Будріс закликав владу ЄС ухвалювати важливі рішення щодо України своєчасно.
  • Литва активно підтримує Україну в процесі приєднання до ЄС через проект Ukraine2EU.

Україна незабаром може приєднатися до ЄС

На переконання литовського дипломата, вступ до 2030 року — "це крайній термін".

Ми маємо встановити цей крайній термін і відраховувати дедлайни для всіх інших важливих рішень, які треба буде ухвалити.

Кястутіс Будріс

Кястутіс Будріс

Глава МЗС Литви

Попри це, шеф литовської дипломатії, плекає надію на те, що Україна може доєднатися до європейської родини набагато швидше.

Ми віримо, що ви зможете зробити це до 2030 року. Ось чому ми так віддані цьому, тому що ви надихаєте нас своєю відданістю та мотивацією, — підкреслив Будріс.

Очільник МЗС Литви також звернув увагу на те, що його країна інвестує найкращі знання та досвід зі свого власного процесу приєднання до ЄС, щоб допомогти Україні.

Саме тому вона є серед ініціаторів проєкту Ukraine2EU, який 1 квітня офіційно запустили в Україні.

Ukraine2EU фінансується спільно ЄС, Данією та Литвою, а нещодавно до них приєдналася Швеція.

Головна мета цієї програми — підтримувати українські інституції в управлінні процесом вступу до ЄС та впровадженні необхідних реформ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?