Crocs представив взуття для собак. Як воно виглядає
Категорія
Технології
Дата публікації

Crocs представив взуття для собак. Як воно виглядає

Взуття Crocs для собак
Джерело:  People

Всесвітньо відомий виробник взуття Crocs представив нову лінію власної продукції для собак. 

Головні тези:

  • Компанія Crocs представила нову лінійку взуття для собак під назвою Pet Crocs, яка буде доступна у продажу з 23 жовтня.
  • Моделі взуття для собак мають отвори для джитбітсів та світяться в темряві кольорами: Green Slime та Pink Dragon Fruit.
  • Крім цього, оглянемо роботизоване взуття Moonwalkers від компанії Shift Robotics, яке збільшує швидкість ходи в 2,5 рази та витримує до 10 км на одному заряді.
  • Moonwalkers вагою 1,9 кг кожне мають інтуїтивно зрозумілу трансмісію ШІ та допомагають швидше і комфортніше переміщатися.
  • Високотехнологічне взуття для собак від Crocs та роботизоване взуття Moonwalkers від Shift Robotics - це нові революційні продукти на ринку взуття для людей та тварин.

Що відомо про взуття Crocs для собак

Зазначається, що взуття для домашніх улюбленців було створено спільно з компанією BARK, яка займається виробництвом іграшок для собак.

Підкреслюється, що ідея створення моделі взуття Crocs для собак була реалізована у відповідь на численні запити від шанувальників взуття цього бренду.

Так, до компанії надходила велика кількість фотографій із собаками, взутих у Crocs із проханням створити окрему лінійку такого взуття для собак.

Компанія Crocs представила взуття для собак
Взуття Crocs для собак

Тепер лінійка під назвою Pet Crocs надійде у продаж 23 жовтня.

Зокрема, як і на взутті Crocs для людей, моделі для собак матимуть отвори для джитбітсів (аксесуарів для кроксів) і логотип бренду. Модель випускатиметься у трьох розмірах - великому, середньому, малому.

Крокси для собак будуть доступні у двох кольорах, що світяться в темряві – Green Slime та Pink Dragon Fruit.

Що відомо про розробку взуття для прискорення ходи

Компанія Shift Robotics розробила роботизоване взуття Moonwalkers. Воно допоможе швидше ходити у 2,5 рази.

У  Shift Robotics стверджують, що Moonwalkers здатні збільшити швидкість ходьби середнього користувача приблизно в 2,5 рази.

Це означає, що вони можуть збільшити швидкість ходьби до 11,2 км/год.

Взуття не перетворює рівну землю на рухомі доріжки, але електричні черевики змушують вас рухатися далі та швидше.

Moonwalkers надягають на звичайне взуття і закріплюються посередині, щоб забезпечити більш природну ходьбу.

Важить нове взуття - 1,9 кг кожне.

Завдяки інтуїтивно зрозумілій трансмісії ШІ, взуття адаптується до вашої ходи. Не треба нових навичок для навчання або складних технологій для розуміння. Це високотехнологічні доповнення до вашого взуття, яке ви надягаєте, - кажуть в компанії.

Одного заряду взуття вистачає на 10 км. Це приблизно в 3-4 рази більша відстань, ніж проходить середньостатистичний американець за день.

Електричне взуття Moonwalker було запущено кілька місяців тому на Kickstarter.

Категорія
Світ
Дата публікації

Чи може НАТО перемогти Росію без допомоги США — аналіз експертів

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

У разі виходу США з Альянсу, країни НАТО все ще матимуть потужний військовий потенціал, який зможе їх захистити під час можливої війни з Росією. Одну з головних ролей може відіграти Туреччина та її рішення у цьому контексті.

Головні тези:

  • Європейські країни НАТО мають значну перевагу у кількості військової техніки та живої сили порівняно з Росією.
  • Можлива відмова Туреччини від участі у війні на боці Альянсу може значно скоротити можливості європейських країн.

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

Що важливо розуміти, армії країн-членів НАТО сягають понад 2 мільйони військових, а в країни-агресорки РФ наразі вдвічі менша кількість особового складу.

Що стосується танків, то в Альянсу їх близько 6700, а Путін може задіяти лише 2900.

На озброєнні європейців перебуває понад 2 300 винищувачів, тоді як у Росії їх трохи менше 1 400. Особливо велика кількісна різниця в артилерії: європейські країни НАТО мають у своєму розпорядженні понад 15 400 гармат, тоді як РФ — 6090.

З заявою з цього приводу виступив австрійський військовий експерт Густав Грессель.

Він попередив про те, що у Росії може бути більше солдатів, ніж наразі відомо.

За словами фахівці, у разі війни між НАТО і Росією Туреччина може відмовитися від участі і військової допомоги через близькість до Москви.

У цьому випадку ресурси європейців значно скоротяться, оскільки Туреччина надає майже чверть солдатів, понад третину бойових танків і майже 18% артилерії.

Категорія
Україна
Дата публікації

Адміністрація Байдена лютувала й панікувала через потоплення крейсера "Москва"

Байден
Джерело:  The New York Times

14 квітня 2022 року українські військові неочікувано для всіх потопили ракетний крейсер "Москва" - флагман російського флоту. Лише зараз стало відомо, що ця подія насправді шокувала та налякала команду експрезидента США Джо Байдена.

Головні тези:

  • Знищення флагмана російського флоту призвело до напружених відносин між Україною та США.
  • Білий дім не знав, як Росія відреагує на таке публічне приниження .

Байден боявся реакції Путіна

Як вдалося дізнатися журналістам, у середині квітня 2022 року американські та українські військово-морські офіцери проводили рутинну розвідку.

Саме тоді на екранах своїх радарів вони помітили щось несподіване.

Тоді американці сказали: "О, це "Москва", а українці одразу відповіли: "Боже мій. Дуже дякую. До побачення".

Фактично Україна знищила російський флагман, не порадившись зі своїми американськими союзниками.

Американці були розлючені, бо українці не попередили про це; здивовані, що Україна мала ракети, здатні досягти корабля; і панікували, бо адміністрація Байдена не мала наміру дозволити українцям атакувати такий потужний символ російської могутності.

Потоплення крейсера “Москва”

Варто зазначити, що у перші роки війни відносини між Україною та США також ускладнювали напружені стосунки між тодішнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і його американським колегою, генералом Марком А. Міллі, головою Об’єднаного комітету начальників штабів США.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?