Кабмін озвучив рішення про введення локдауна у всій Україні
Категорія
Україна
Дата публікації

Кабмін озвучив рішення про введення локдауна у всій Україні

Кабмін озвучив рішення про введення локдауна у всій Україні
Джерело:  online.ua

В Україні не вводитимуть повний локдаун. Кабмін вважає його безглуздим, незважаючи на напружену ситуацію з коронавірусом.

Джерело: Telegram Шмигаля

Глава українського уряду в ході засідання Кабміну 14 квітня констатував, що ситуація з коронавірусом в окремих регіонах України залишається напруженою. Але в той же час по окремих областях, як зазначив Шмигаль, спостерігається зниження кількості нових випадків зараження ковідом і госпіталізацій. На думку прем'єра, це підтверджує ефективність введеного урядом адаптивного карантину.

"Як ми і говорили: закривати всю країну на локдаун зараз немає ніякого сенсу. Місцева влада повинна продовжувати відповідально реагувати на ситуацію у себе в регіоні, а ми все повинні не розслаблятися і дотримуватися протиепідемічних правил", - озвучив Шмигаль рішення про введення локдауна у всій Україні.

Ситуація з коронавірусом в Україні

Станом на 14 квітня кількість хворих на коронавірус в Україні значно зросла. За минулу стуки в країні зафіксували 14553 нових випадків зараження, з них ковідом захворіли 612 дітей і 426 медпрацівників, госпіталізовано 5063 пацієнтів. З початку пандемії 38225 пацієнтів померли через ускладнення, спровокованих коронавірусною хворобою, 467 з них за останню добу.

Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Харківській, Одеській, Львівській, Полтавській областях та в Києві - ці регіони знаходяться в червоній зоні і в них діє жорсткий карантин.

Які області в червоній зоні

На ранок 14 квітня в червоній зоні знаходяться 12 областей:

  1. Київ,

  2. Житомирська область,

  3. Хмельницька область,

  4. Запорізька область,

  5. Київська область,

  6. Одеська область,

  7. Сумська область,

  8. Харківська область,

  9. Львівська область,

  10. Миколаївська область,

  11. Чернігівська область,

  12. Чернівецька область.

У помаранчевої зоні: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

У трьох регіонах встановлено жовтий рівень епідопасності. Це Закарпатська, Івано - Франківська та Херсонська області.

З 15 квітня червона зона буде введена в олтавской області. На межі переходу в червону зону - Черкаська та Донецька області.

Какие области в красной зоне апреля - инфографика moz.gov.ua 

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Між ЗСУ та армією РФ відбулося понад 140 боєзіткнень від початку доби

Генштаб ЗСУ
ЗСУ

Російські загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників. Загалом від початку доби відбулося 143 бойових зіткнення.

Головні тези:

  • З початку доби між ЗСУ та армією РФ відбулося понад 140 бойових зіткнень.
  • Українські захисники стримують і дезорганізовують плани ворога, завдаючи значних втрат у живій силі та техніці.
  • Російські загарбники накладають обстріли на населені пункти різних областей, що призводить до значних руйнувань та жертв серед цивільного населення.

Актуальна ситуація на фронті 29 березня

Оперативна інформація станом на 16.00 29.03.2025 щодо російського вторгнення надана Генеральним штабом ЗСУ.

  • Українські воїни сьогодні зупинили одну атаку в районі Вовчанська на Харківському напрямку.

  • На Куп’янському напрямку ворог здійснив три штурмові дії, в напрямку Піщаного та неподалік Загризового.

  • На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала 13 разів поблизу Надії, Ямполівки, Колодязів, Торського, в напрямках Нового та Новомихайлівки. Дотепер тривають три бойові зіткнення.

  • На Сіверському напрямку Сили оборони відбили дві атаки поблизу Івано-Дар’ївки та Переїзного, ще одне бойове зіткнення триває досі.

  • На Краматорському напрямку українські захисники зупинили десять спроб окупантів просунутися вперед у напрямках Майського, Олександро-Шультиного, Предтечиного, Білої Гори, поблизу Часового Яру, Ступочок та Курдюмівки. Три бойові зіткнення тривають досі.

  • На Торецькому напрямку противник 12 разів атакував неподалік Кримського, Торецька та в напрямку Диліївки.

  • На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 58 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Пантелеймонівка, Олександропіль, Водяне Друге, Єлизаветівка, Лисівка, Котлине, Удачне, Новосергіївка, Успенівка, Новоолександрівка, Срібне, Андріївка, а також у напрямку Котлярівки. Сили оборони стримують натиск противника та зупинили 45 атак, 13 бойових зіткнень досі тривають.

  • Сьогодні на Новопавлівському напрямку ворог 12 разів атакував поблизу Костянтинополя, Скудного та в напрямку Розливу. Шість бойових зіткнень продовжуються досі.

  • На Гуляйпільському напрямку противник здійснив дев’ять атак поблизу Привільного, Новосілки та в напрямку Новополя. Крім того, ворог завдавав авіаційних ударів по Гуляйполю.

  • На Оріхівському напрямку ворог двічі атакував позиції наших оборонців поблизу населених пунктів Кам’янське та Лобкове, наразі одне бойове зіткнення ще триває.

  • На Придніпровському напрямку ворог проводив дві наступальні дії в напрямках Садового та Придніпрянського, успіху не мав.

  • У Курській області українські оборонці відбили 17 атак росіян, ще два бойові зіткнення тривають досі. Противник від початку доби завдав чотирьох авіаційних ударів, загалом скинув по позиціях наших військ та населених пунктах п’ять керованих авіаційних бомб та здійснив 155 артилерійських обстрілів, зокрема п’ять — із реактивних систем залпового вогню.

Категорія
Україна
Дата публікації

В Україні розвиватимуть космічні технології — Міноборони створило нове управління

Міноборони
Джерело:  Суспільне

Міноборони України створило управління космічної політики. Воно має об'єднати державні та приватні компанії, а також науковців космічної галузі для взаємодії з українським військом.

Головні тези:

  • Міноборони України активно розвиває космічні технології шляхом створення управління космічної політики.
  • Управління має об'єднати державні та приватні компанії, а також науковців для спільної роботи з українським військом.
  • Україна планує мати національні супутники для оборонних цілей та систему оповіщень повітряних тривог до 2030 року.

В Україні з’явилося управління космічної політики

Про це під час форуму Space For Ukraine розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Ми маємо закон про космічну діяльність, який каже, що Міноборони має формувати політику у сфері військового космосу. Це не тільки закупівля інноваційних рішень в інженерів, це не тільки створення ком'юніті для того, щоб найкращі рішення приходили в Україну, а це і ще створення космічних військ.

Катерина Черногоренко

Катерина Черногоренко

Заступниця міністра оборони України з питань цифровізації

За її словами, оборонне відомство планує стати основним замовником в Україні космічної техніки, продуктів та послуг. А це управління має обʼєднати державні та приватні інституції, науковців космічної галузі для взаємодії із Силами оборони.

Ми хочемо, щоб всі інноватори, всі інженери, які думають над тим як розробити космічні технології знали контакти, розуміли цифрові точки входу, щоб з нами (Міноборони — ред.) взаємодіяти. Управління є координаційним центром, є центром генерації сенсів, є центром генерації політик.

Вона додала, що до 2030 року Україна планує мати національні супутники для оборонних цілей, а також систему оповіщень повітряних тривог та контролю космічного простору.

У січні 2021 року Кабінет міністрів схвалив концепцію загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021―2025 роки. Вона передбачала створення до двох тисяч нових робочих місць у космічній галузі та зростання науково-технічного персоналу у цій сфері.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?