Океан Ельзи та Alyona Alyona підкорили мережу кліпом "Країна дітей"
Категорія
Культура
Дата публікації

Океан Ельзи та Alyona Alyona підкорили мережу кліпом "Країна дітей"

Океан Ельзи та Alyona Alyona підкорили мережу кліпом "Країна дітей"
Джерело:  online.ua

1 червня "Океан Ельзи" й Alyona Alyona представили спільну відеороботу "Країна дітей", яку вони приурочили до Дня захисту дітей. Варто зазначити, що текст пісні написав відомий український письменник Сергій Жадан - він присвятив її загиблому школяру-активісту Данилу Дідіку й іншим дітям, що постраждали від війни.

Джерело: ютуб гурту "Океан Ельзи"

Який головний лейтмотив пісні та кліпу "Країна дітей"

За словами лідера рок-гурту Святослава Вакарчука, в першу чергу, кліп та пісню присвятили пам'яті Данила Дідіка – юного активіста, який у свої 15 років став жертвою теракту в Харкові під час Маршу Єдності в лютому 2015 року.

Окрім того, відеороботу також присвятили й всім іншим дітям, які виросли в цей непростий для України період. Зокрема, й тим, хто на власні очі побачив усі жахіття війни на Сході нашої країни.

"Я бачив цих дітей і розумію, що в тих умовах, в яких вони виросли – це вже велике випробування. Я вважаю, що всім нам, незалежно від політичних вподобань, слід пам'ятати, що це наші спільні діти", – наголосив Святослав Вакарчук.

Співак звернув увагу на те, що саме ці діти будуватимуть нашу країну - саме тому усі ми повинні їм допомогти, щоб вони в майбутньому змогли це зробити.

Саму пісню виконали спільно гурт "Океан Ельзи" та реп-виконавиця Alyona Alyona. В основі – однойменний вірш Сергія Жадана.

У новій зворушливій відеороботі можна побачити дітей зі Сходу країни, які опинилися в епіцентрі російсько-української війни, що триває в нашій державі.

Як українці реагують на кліп та пісню "Країна дітей"

  • Неможливо стримати сліз. Хай українські діти більше ніколи не бачать жахіть війни. Хай насолоджуються життям та безтурботно радіють кожній миті. Жодна дитина не заслуговує на те, щоб жити в часи війни.

  • Дуже сильно...а очі які у дітей...не можливо без кому у горлі слухати... Дяка ОЕ та Альоні за роботу!

  • Боже, 8-13 років... вони Україну без війни не знають....

  • Дуже сильно. Коли взяли все найважливіше — весь біль країни, в якій йде війна, наше життя, і це таке потужне поєднання: голос Вакарчука, текст Жадана, енергія АльониАльони. Робіть частіше такі пісні разом, разом ви сильніші. Це щось дуже сильне і справжнє, дякую

  • Біль і сльози. Мабуть, від цього болю нам уже не вилікуватись, хто живе в цей час. Дякуємо Океану Ельзи і Альоні Альоні за талант

  • Хай Бог покарає усіх, хто мучив наших дітей! Боже, вбережи їх заради світлого майбутнього!

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Введення миротворців в Україну. Трамп погодився на вимогу союзників

Трамп вирішив виконати вимогу союзників України
Джерело:  The Telegraph

Команда американського президента Дональда Трампа врешті-решт погодилася надати безпекові гарантії для миротворчого контингенту "коаліції охочих", який планують розмістити в Україні після завершення війни.

Головні тези:

  • США досі не оголошували про своє рішення на офіційному рівні.
  • Конкретні пункти угоди між Штатами та союзниками України поки не ухвалені.

Трамп вирішив виконати вимогу союзників України

Такою звісткою поділився британський лідер Кір Стармер.

Перемовини тривають, і він (Трамп — ред.) уже кілька разів заявляв, що підтримає нас, як ви знаєте. Я чітко заявив, що це важливий компонент усього, що ми плануємо

Кір Стармер

Кір Стармер

Премєр-міністр Великої Британії

Попри це, за словами британських політиків, конкретні гарантії з боку Штатів залишаються туманними.

До прикладу, Білий дім досі офіційно не обіцяв військової підтримки у разі прямої атаки з боку Росії.

Союзники України роблять все можливе, щоб зрушити ситуацію з місця та добитися від команди Трампа конкретики у цьому питанні.

До прикладу, миротворчі війська хотіли б здійснювати зі США обмін розвідданими, який вже давно є базою "особливих відносин" між Лондоном та Вашингтоном.

Інший — це логістична допомога. Європейські літаки, кораблі та наземні сили потребуватимуть постачання та допомоги в аналізі переміщень російських військ в Україні й за її межами.

Категорія
Політика
Дата публікації

Орбан закликає угорців проголосувати на "референдумі" проти вступу України до ЄС

Orban Victor
Орбан

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан закликає громадян голосувати на VOKS 2025 проти вступу України до Європейського Союзу.

Орбан маніпулює громадською думкою Угорщини щодо України

Політик написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, що у Брюсселі нібито є наказ про вступ країни до ЄС ще до 2030 року. За його словами, у найближчі пів року на Євросоюз чекає "найскладніша та найбільша битва", яка вирішить його майбутнє:

Можливо, одного дня, десь через 20-30-40 років, все може скластися таким чином, що Україна зможе виконати умови, необхідні для вступу, які не зруйнують угорську економіку. Але це не в осяжному майбутньому, років через 15, це точно!

Віктор Орбан

Віктор Орбан

Прем'єр-міністр Угорщини

Він закликав угорців голосувати за "збереження досягнень Угорщини", заявивши, щоб без громадського спротиву уряд може не впоратися із захистом інтересів країни.

Вступ України до ЄС ставить під загрозу все, чого ми досягли до цього часу. Не дамо їм переступити через угорців!

​VOKS 2025 — це загальнонаціональне консультативне голосування, ініційоване урядом Угорщини, щоб дізнатися думку громадян щодо можливого вступу України до Європейського Союзу. Воно розпочалося 15 квітня 2025 року і триватиме до кінця травня.​

Голосування проводиться поштою. Угорцям запропоновано відповісти на одне запитання:​ "Чи підтримуєте ви вступ України до Європейського Союзу?".

Нагадаємо, опозиційна партія "Тиса" організувала власне опитування, результати якого свідчать про підтримку вступу України до ЄС серед громадян — понад 58% учасників підтримують євроінтеграцію України. ​

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?