У Києві на ремонт закриють міст Патона — відома дата та схема об'їзду
Категорія
Україна
Дата публікації

У Києві на ремонт закриють міст Патона — відома дата та схема об'їзду

У Києві на ремонт закриють міст Патона — відома дата та схема об'їзду
Джерело:  online.ua

У Києві з 29 листопада 2021 до 29 січня 2022 року планують перекрити міст Патона. Наразі відомо, що в схему об’їзду входитимуть прилеглі вулиці, зокрема, з правого берега Дніпра можна буде добратися через Наддніпрянське шосе на Дарницький міст або через Набережне шосе на міст метро та Броварський проспект.

Джерело: пресслужба КМДА

Що стосується лівого берега, то на міст Метро та Набережне і Харківське шосе можна буде добратися через вулицю Є. Сверстюка та Броварський проспект. На вул. Березняківську можна буде добратися через Дарницький міст та Наддніпрянське шосе.

Нагадаємо, два тижні тому у мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано обвалення частини конструкції мосту Патона. На кадрах видно, як з моста у воду падають шматки бетону, а мер міста Віталій Кличко каже, що "щоранку молиться", щоб з мостом все було добре.

"Щоранку я молюся, щоб і з мостом Патона все було нормально. Тому що він знаходиться в аварійному стані", - заявив Кличко.

Нещодавно також на мосту демонтували одну з архітектурних колон переправи. Кут її нахилу викликав побоювання, "була загроза падіння її окремих частин на проїжджу частину моста". Таку заяву зробив головний інженер "Київавтодор" Володимир Харченко.

Вартість капітального ремонту моста попередньо оцінюють у 7 млрд грн. А орієнтовна вартість проєктних робіт становить 47 млн грн. Таку суму назвав директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.

Нагадаємо, востаннє міста обстежували на його придатність до експлуатації в 2020 році. Перевірку здійснив "Український інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського". Тоді щ його визнали аварійним і закрили дві крайні смуги через небезпеку для водіїв. Також минулого року обмежено в’їзд на міст транспорту, навантаження якого перевищує 6 тонн

Довідка про міст Патона в Києві

Це найстаріший автомобільний міст у Києві, який розпочали будувати ще у 1940 році, згодом зведення на якийсь час припинили через початок Другої світової війни. Ввели в експлуатацію його у 1953 році, споруда носить ім’я академіка Євгена Патона, який брав участь у проєктуванні та зведенні переправи.

Читайте також:

Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Театр та кіно просто неба. Культурний простір "В’ява" відкриває новий сезон на ВДНГ

концерт
Джерело:  online.ua

Культурний простір «В’ЯВА» офіційно відкриває новий сезон 25–27 квітня у знаковій локації — просто неба, в зеленому саду на території ВДНГ біля Оранжереї. Проєкт суттєво розширив межі формату: на гостей чекають театр просто неба, великі концертні події, кінопокази, сучасні мистецькі виставки та нові гастрономічні концепції.

Головні тези:

  • Культурний простір «В’ЯВА» відкриває новий сезон триденним музично-гастрономічним марафоном у період з 25 по 27 квітня.
  • На заході виступатимуть відомі українські артисти різних музичних жанрів включно з Королем Рейву THEKOMAKOMA та легендарним гуртом СКАЙ.

У Києві відкривається новий сезон культурного простору «В’ЯВА»

Новий сезон відкриється масштабним триденним музичним марафоном за участі відомих українських артистів.

Перший день, 25 квітня, стане вибухом енергії завдяки виступам Короля Рейву THEKOMAKOMA, чий мікс застільного вайбу, простодушної лірики та жорстких бітів став справжнім проривом останніх років; а також київського синт-поп дуету Teleport, учасники якого ховають свої обличчя під футуристичними масками та постійно експериментують зі звучанням.

Культурний простір «В'ЯВА»

У суботу, 26 квітня, на головній сцені «В'ЯВА» виступатимуть:

  • Cepasa (Павло Ленченко), відомий своєю витонченою електронікою, яку слухають від Києва до Лондона. Він представить треки зі свого нового хаус-альбому «Серце», створеного у пришвидшеному ритмі 120–122 удари на хвилину.

  • YUVI з альтернативною електронікою,

  • дует Hidden Element з їх складною сумішшю брейкбіта та ембієнту,

  • Temstime з глибоким електронним звучанням,

  • молоді виконавці Sweettanok, USTYM, ANSTAY,

  • проєкт Lucas Bird з презентацією нового альбому.

Одночасно на малій сцені пройде showcase Vertuha на чолі із співзасновником дому та однойменного музичного лейбла Seba Korecky і резидентами Alinikus, KADIRISTY та ZOVSIMNETIHO.

Кінцевий день відкриття сезону, 27 квітня, порадує виступами легендарного гурту СКАЙ, що вже понад два десятиліття зачаровує щирістю своїх пісень.

Також виступлять колоритні Patsyki z Franeka з їх фольковою електронікою, експериментатор Ba.Latskii, атмосферний проєкт «Околиця», делікатно-енергійна alekkksa та Artistic Rats, що поєднують андеграундний панк з естетикою 90-х.

Гостей «В'ЯВА» чекають класичний ресторанний формат та фуд-корт. Загалом на території простору передбачено всі умови для комфортного відпочинку: оновлені зони з гамаками, зелений сад, спортивні майданчики, PlayStation, аркадні ігри, дитяча зона та багато іншого.

Культурний простір «В'ЯВА»

Локація pet-friendly, тож можна взяти із собою домашніх улюбленців.

Культурний простір «В’ЯВА» знаходиться за адресою: Київ, ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1, біля Оранжереї. Поряд з локацією знаходяться три укриття (в павільйонах 1, 5, 13) та станція метро "Виставковий Центр». Локація забезпечена потужними генераторами та трьома парковками.

Категорія
Україна
Дата публікації

Розвідка США дізналася про кількість китайців у складі армії РФ

солдат Китаю
Джерело:  Reuters

Згідно з даними американських розвідників, на які посилаються журналісти, близько 200 громадян Китаю воюють на боці Росії проти України. Також вказано, що вони є найманцями та не мають прямого зв’язку з владою КНР.

Головні тези:

  • Наразі китайці не мають помітного впливу на військові операції Росії.
  • Зеленський звертає увагу на те, що Путін намагається затягнути тривалість війни.

Роль китайських солдатів у армії РФ

Інформаційна агенція Reuters поспілкувалася з американськими посадовцями, які мають доступ до даних розвідки США, а також з колишнім представником західної розвідки.

За словами останнього, близько 200 китайських найманців воюють за Росію і не мають жодного зв’язку з китайським урядом.

Окрім того, стверджується, китайські військові офіцери з дозволу Пекіна перебувають поблизу лінії фронту Росії, щоб "вивчати уроки та тактику з війни".

Як стверджують інсайдери ЗМІ, китайські бійці, найімовірніше, погано підготовку та не мають помітного впливу на військові операції армії РФ.

Український лідер Володимир Зеленський нещодавно повідомив, що "щонайменше кілька сотень громадян Китаю воюють у складі російських окупаційних сил".

За словами глави держави, диктатор Путін робить все можливе, щоб затягнути війну навіть за рахунок життів китайців.

Путіну було недостатньо солдатів із Північної Кореї. Тепер він намагається компенсувати втрати, залучаючи ще одну націю — китайців. Як довго він може продовжувати це робити? Ми маємо працювати разом, щоб такі питання були не про вибір Москви, а про наш спільний тиск на Москву, бо це єдиний шлях, як це може спрацювати.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?