У Кремлі виступили з першою заявою після новин про смерть Кадирова
Категорія
Політика
Дата публікації

У Кремлі виступили з першою заявою після новин про смерть Кадирова

У Кремлі виступили з першою заявою після новин про смерть Кадирова
Джерело:  online.ua

17 вересня видання online.ua з посиланням на власні джерела першим у світі повідомило про смерть очільника Чечні Рамзана Кадирова. Як зазначалося, скандальний політик помер вночі 16 вересня у Москві. Однак Кремль наразі не хоче ані підтверджувати, ані спростовувати цю інформацію.

Джерело: росЗМІ

Пєсков взагалі не захотів говорити про Кадирова з журналістами

За словами речника Кремля, він не збирається обговорювати це питання чи повідомляти будь-які деталі про те, що наразі відбувається з Рамзаном Кадировим, оскільки це, мовляв, не є частиною його обов'язків як речника Путіна.

Ви знаєте, ми не маємо якоїсь інформації щодо цього. У будь-якому випадку адміністрація президента навряд чи може давати довідки про стан здоров'я, тому тут нам нічого вам сказати, - сказав Пєсков журналістам 18 вересня.

Фото — скриншот

Пропагандисти також поцікавилися у речника Кремля про можливе перебування Кадирова в Москві в неділю та зустрічі з російським диктатором.

Ні, також мені нічого (сказати - ред.). Ні, жодних зустрічей з Путіним не було, - відповів той.

Смерть Кадирова: що наразі відомо

Нагадаємо, вранці 17 вересня видання online.ua з посиланням на власні джерела першим у світі  повідомило про смерть  очільника Чечні Рамзана Кадирова.

Згідно з нашими даними, це сталося 16 вересня о 22:00 за московським часом.

Наразі чекаємо на офіційне підтвердження цієї інформації.

За декілька годин про смерть глави Чечні також заявив чеченський правозахисник Абубакар Янгулбаєв, однак він не повідомив жодних деталей.

Ввечері 17 вересня стало відомо, що до лікарні у Москві, де знаходився Кадиров останнім часом,  злітаються гвинтокрили  з боку Кремля та масово з’їжджаються іномарки чеченської еліти.

Також згодом з'ясувалося, що ввечері того ж дня літак глави Чечні вилетів з Москви у бік Грозного — хто чи що було на борту наразі невідомо.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

Потужний шок для світу. До чого готуватися у 2025 році

Трамп
Джерело:  Politico

Іноземні аналітики, яких опитало видання Politico, переконанні, що повернення Дональда Трампа у Білий дім стане третім потужним шоком для Європи та світу після COVID-19 та повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Головні тези:

  • Зміна політичної ситуації у США може привести до появи нових центрів сил в Європі.
  • Польща стане ще сильніше гравцем у Євросоюзі.
  • Прогрес технологічних магнатів та великого бізнесу матиме вплив на міжнародну арену.

Як буде змінюватися світ у 2025 році

На переконання експертів, саме зміна політичної ситуації у США може стати причиною появи нових центрів сили в Старому Світі.

З заявою з цього приводу виступив Десмонд Дінан — професор публічної політики у Школі політики та управління ім. Шара при Університеті Джорджа Мейсона (США).

На його переконання, наступного року Польща стане ще сильніше європейським гравцем, ніж це було досі.

Дінан також пояснив, що прогрес офіційної Варшави як центру сили в ЄС буде частково пов’язаний із занепадом традиційного франко-німецького тандему.

Своїм баченням також поділилася американська історикиня і телеведуча Елеонора Джанега. Вона прогнозує появу "нових лівих" у Європі.

На тлі зростання популярності правих традиційні партії почали зміщувати свої позиції правіше, і це стало помилкою: лівому виборцю стало ні за кого голосувати і він залишився вдома, що лише підкріпило успіхи правих. Але попит на ліві ідеї залишається високим, про що свідчить успіх лівої президентки у Мексиці Клаудії Шейнбаум.

Що буде з бізнесом у 2025 році

На переконання спеціаліста з політичної історії Майка Дункана, незабаром відбудеться небачений прогрес технологічних магнатів і великого бізнесу загалом.

Він звертає увагу на те, що саме великий бізнес є головним спонсором для правих політиків, зокрема і Дональда Трампа, аби ті під гаслами економічної лібералізації демонтували десятиліттями вибудувану систему економічних правил і законів.

Їхньою основною метою є збільшення особистого багатства, але, переслідуючи цю мету, вони спотворюватимуть глобальний дискурс, щоб він відображав їхні власні погляди на світ, стикаючись при цьому з дуже невеликим опором з боку політичних сил у Вашингтоні, — наголосив Дункан.

За словами Катерини Фройо, доцентки політології в паризькому Інституті політичних досліджень, відбудеться масштабніше залучення університетів і студентства до політичних процесів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?