У Курську спалахнула пожежа на одному з заводів — фото
Категорія
Світ
Дата публікації

У Курську спалахнула пожежа на одному з заводів — фото

У Курську спалахнула пожежа на одному з заводів — фото
Джерело:  online.ua

У Курську виникла пожежа – у місті палає завод тракторних запчастин.

Джерело: росЗМІ

У Курську спалахнула пожежа на одному з заводів

Як повідомили у МНС, на вулиці Енгельса відбувається горіння олії на відкритому майданчику на площі 5 квадратних метрів.

В РФ вибухнув завод із виробництва боєприпасів для РСЗВ

За інформацією з російських Telegram-каналів, вибухи та пожежа стались на території одного з цехів. Через вибухи та пожежу загинули щонайменше дві людини та ще четверо людей перебувають під завалами.

Журналістам відмовилися коментувати подію на федеральному підприємстві, зазначивши, що на місце виїжджали співробітники МНС Росії.

Вибух на Пермському пороховому заводі чули жителі району Пермської друкарської фабрики Госзнак, що за 16 кілометрів від місця вибуху.

Останнім часом завод працював у три зміни, щоб виробити більше боєприпасів для війни проти України.

ФКП "Пермський пороховий завод" – одне з основних підприємств оборонно-промислового комплексу Прикам’я. Відомо, що підприємство виготовляє заряди до реактивних систем залпового вогню "Град" і "Смерч" та комплексів ППО.

1 травня на Пермському пороховому заводі сталася пожежа. Тоді загинули дві людини, адміністрація заводу прокоментувала інцидент через 3 дні. Через 4 – почали розслідування інциденту. Про його результати не інформували.

Читайте також:

Категорія
Економіка
Дата публікації

Угода про надра. Україна отримала нову пропозицію від США

МЗС України
Сибіга

Наразі Україна проводить консультації зі США, оскільки отримала від офіційного Вашингтона пропозицію на розвиток і відповідно новий текст угоди. Головна ціль обох країн — підписати взаємоприйнятну угоди про мінерали.

Головні тези:

  • Консультації між Україною та США розпочалися після передачі нового тексту угоди від Вашингтона.
  • Процес посилення присутності американського бізнесу на території України є вкрай важливим.

Куди рухаються переговори України та США

З заявою з цього приводу виступив очільник МЗС України Андрій Сибіга.

Він офіційно підтвердив, що 28 березня дипломатичними каналами Штати передали Києву новий текст так званої угоди щодо мінеральних ресурсів.

Українська сторона була готова підписати раніше напрацьовану рамкову угоду. Зараз ми отримали пропозицію на розвиток і відповідно новий текст угоди.

Андрій Сибіга

Андрій Сибіга

Глава МЗС України

За словами дипломата, в України є своє законодавство щодо опрацювання такого типу документів.

Враховуючи це, було важливо провести необхідні процедури для початку проходження внутрішньодержавних необхідних процедур.

На цьому тлі Андрій Сибіга наголосив, що уже пройшов один раунд цих консультацій.

Як зазначив глава МЗС, посилення присутності американського бізнесу на території України — це вкрай важливо.

Тому цей процес триватиме. Ми будемо працювати з американськими колегами для досягнення взаємоприйнятного тексту для підписання, — додав дипломат.

Категорія
Політика
Дата публікації

Сварка Зеленського і Трампа змінила правила гри в Європі

Європа зрозуміла, що залишилася без захисту США
Джерело:  CNN

Гучний конфлікт у Білому домі призвів до того, що європейські лідери врешті-решт усвідомили, що повинні покладатися лише на себе. Старший науковий співробітник Європейської ради з міжнародних відносин Петро Бурас звертає увагу на те, що зараз у Брюсселя на порядку денному політика, яка була б немислима лише кілька тижнів тому.

Головні тези:

  • Майбутній канцлер ФРН Фрідріх Мерц налаштований рішуче, щоб змінити політику країни.
  • Президент Франції Емманюель Макрон активно пропагує європейську стратегічну автономію від США.

Європа зрозуміла, що залишилася без захисту США

За словами експерта, кардинальні зміни відбулися в Німеччині, де майбутній канцлер Фрідріх Мерц виграв голосування в парламенті за скасування "боргового гальма" Німеччини — механізму обмеження державних запозичень.

Це змінює правила гри в Європі, тому що Німеччина була відсталою — особливо серед великих країн — коли справа стосувалася оборони, — наголосив Петро Бурас.

Саме пробудження Німеччини вказує на те, що Європа стикнулася з поворотним моментом у своїй історії.

Ні для кого не секрет, що французький лідер Еммануель Макрон наразі активно розглядає можливість поширення захисту свого ядерного арсеналу на європейських союзників.

Глава республіки давно закликав до європейської "стратегічної автономії" від США, а сварка Володимира Зеленського та Дональда Трампа підштовхнула Макрона до серйозних рішень.

Навіть відомі своїм нейтралітетом країни переглядають свої позиції. Так, уряд Ірландії висунув законопроєкт, що дає змогу розгортати війська без схвалення ООН, оминаючи можливе російське (або американське) вето.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?