У Раді назвали головні законопроєкти на наступний рік
Категорія
Україна
Дата публікації

У Раді назвали головні законопроєкти на наступний рік

У Раді назвали головні законопроєкти на наступний рік
Джерело:  online.ua

За словами першого заступника голови Верховної Ради Олександра Корнієнко, у наступному році на розгляд парламенту будуть представлені законопроєкти з децентралізації, реформи СБУ, пенсійної реформи, подвійного громадянства, а також введення економічного паспорту.

Джерело: "Інтерфакс-Україна"

Чим займеться Рада у наступному році

Корнієнко повідомив, що розгляд законопроєкту щодо внесення змін до Конституції стосовно децентралізації повинен відбутись на початку сьомої сесії парламенту.

Він підкреслив, що реформа децентралізації повина бути закріплена у Конституції.

На початку сьомої сесії ми плануємо перейти до розгляду у другому читанні законопроекту щодо реформи Служби безпеки України. Наша держава вже має виконати взяті на себе зобов'язання перед міжнародними партнерами та перетворити СБУ на спецслужбу, яка займається передусім контррозвідувальною діяльністю, а не правоохоронною. Необхідно залишити її невластивих економічних функцій і навіть гіпотетичну можливість тиснути на бізнес. Боротьба з тероризмом та захист державної таємниці – саме на цих напрямках має зосередитись перезавантажена СБУ, - підкреслив заступник голови парламенту.

Він також відзначив, що наразі, як ніколи, актуальне проведення пенсійної реформи в Україні.

Розгляд пакету законопроєктів щодо пенсійної реформи планується почати вже у січні наступного року.

Сама накопичувальна пенсійна система може запрацювати вже у 2023 році.

Корнієнко наголосив, що парламентарії також повинні підтримати законодавчі ініціативи президента Володимира Зеленського з впровадження подвійного громадянства та введення економічного паспорту.

Введення подвійного громадянства дозволить об'єднати українців, які з різних причин у різних частинах світу. Хотілося б перейти до розгляду цих документів вже на початку наступної сесії Верховної Ради, - зазначив Корнієнко.

Важливі реформи перенесли на наступний рік

Заступник голови Верховної Ради відзначив, що розгляд законопроєкту про запровадження економічного паспорту також не можна більше відкладати.

Олександр Корнієнко (фото - korniyenko.in.ua)

2023 року мають запустити Фонд майбутніх поколінь, у якому накопичуватимуться кошти для українців, народжених після 1 січня 2019 року. Це плата за використання надр в Україні, яку діти зможуть у майбутньому використати, зокрема, для навчання, придбання житла та лікування, - пояснив Корнієнко.

Він також висловив впевненість, що у наступному році буде дано старт податковій реформі.

Відповідний законопроєкт буде зареєстрований у парламенті найближчим часом і завдяки цьому потужному документу вдасться, зокрема, знизити оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб, запровадити податок на виведений капітал та оподаткування додаткової роботи, - повідомив парламентарій.

Він додав, що скоріш за все, законопроєкт щодо податкової реформи буде прийнятий вже на весні наступного року, оскільки очікується, що сама система повинна запрацювати вже у 2023 році.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

"США не отримають Гренландію". Прем'єр Нільсен виступив із заявою

Нільсен
Джерело:  online.ua

Новий прем’єр-міністр Гренландії Єнс-Фредерік Нільсен заявив, що його країна не належить нікому та самостійно визначає своє майбутнє. Так він відреагував на територіальні зазіхання президента США Дональда Трампа.

Головні тези:

  • Гренландія підтвердила свою незалежність та відмову від статусу власності будь-якої країни, у тому числі США.
  • Прем'єр Нільсен закликав громадян залишатися спокійними та реагувати на провокації гідно.
  • Президент Трамп висловив бажання придбати Гренландію, але данська влада наголосила, що острів не продається.

США не отримають Гренландію — Нільсен

Нільсен наголосив, що Гренландія залишається незалежною у своїх рішеннях і не має наміру змінювати цей статус. Він закликав громадян зберігати спокій і реагувати на подібні заяви з гідністю та єдністю.

Президент Трамп говорить, що США отримують Гренландію. Але США не отримають Гренландію. Ми не належимо нікому, ми самі вирішуємо своє майбутнє.

Ми повинні слухати, коли інші говорять про нас. Але ми не повинні реагувати на це зі страхом. Ми повинні реагувати спокійно, з гідністю та єдністю. І саме через ці цінності ми повинні чітко і спокійно показати президенту США, що Гренландія — наша. Так було вчора. Так є сьогодні. І так буде в майбутньому.

Трамп заговорив про бажання придбати Гренландію, багатий на корисні копалини арктичний острів у складі Данії аргументуючи це тим, що "люди навіть не знають, чи має Данія якесь законне право на неї".

Під час першого президентського терміну Трамп неодноразово висловлював бажання "купити" Гренландію, через що Данії довелося реагувати і наголошувати, що острів "не продається".

Президент США Дональд Трамп в інтерв’ю NBC News заявив, що анексія Гренландії неминуча та не виключає варіанту застосування військової сили.

Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ знищили понад 1200 окупантів і 30 артсистем РФ протягом доби

Генштаб ЗСУ
втрати

Загальні бойові втрати російських військ з 24 лютого 2022 року по 31 березня 2025 року на війні проти України становлять близько 915 тисяч 230 осіб, них 1230 осіб — за минулу добу.

Головні тези:

  • За останню добу Збройні сили України знищили понад 1200 окупантів та 30 артилерійських систем російських військ.
  • Загальні бойові втрати російських військ у війні проти України перевищують 915 тисяч осіб з початку лютого 2022 року.

Актуальні втрати армії РФ у війні проти України

Про це йдеться на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Фейсбуці.

Втрати армії РФ

Також Сили оборони знищили:

  • російських танків — 10496 (+4) ,

  • бойових броньованих машин — 21819 (+3),

  • артилерійських систем — 25537 (+30),

  • РСЗВ — 1347 (+0),

  • засобів ППО — 1123 (+1),

  • літаків — 370 (+0),

  • гелікоптерів — 335 (+0),

  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 31416 (+71),

  • крилатих ракет — 3121 (+0),

  • кораблів / катерів — 28 (+0),

  • підводних човнів — 1 (+0),

  • автомобільної техніки та автоцистерн — 42593 (+65),

  • спеціальної техніки — 3787 (+0).

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?