Українська режисерка Таня Муіньо зняла запальний кліп для Cardi B
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Українська режисерка Таня Муіньо зняла запальний кліп для Cardi B

Українська режисерка Таня Муіньо зняла запальний кліп для Cardi B
Джерело:  online.ua

Всесвітньо відома українська режисерка та кліпмейкерка Таня Муіньо працює не лише з вітчизняними артистами, а й зі світовими зірками. Варто звернути увагу на те, що останньою її роботою став кліп на пісню Wild Side, яку Normani заспівала в дуеті з реперкою Cardi B.

Джерело: ютуб-канал Normani

Таня Муіньо зняла кліп для Cardi B та Normani

16 липня американські співачки Normani та Cardi B представили довгоочікувану колаборацію. Вони записали пісню Wild Side і випустили запальний кліп. Авторкою відео стала українка Таня Муіньо.

"Залучена найкраща божевільна команда! Люблю вас, ми це зробили", – прокоментувала свою нову відеороботу Таня Муіньо в особистому профілі в Інстаграмі.

За словами режисерки, Normani дуже талановита й працьовита артистка, яка викладалася на максимум на кожному знімальному майданчику. Ба більше, епатажну Cardi B Таня Муіньо назвала своєю улюбленою співачкою, від виступів якої вона втрачає дар мови.

Варто звернути увагу на те, що Таня Муіньо не вперше співпрацює з Cardi B. Так, нещодавно вона зняла для американської реперки кліп на пісню Up. Відеороботу оцінили понад 172 мільйони користувачів Ютубу.

Окрім того, два роки тому Таня Муіньо створила ефектний кліп для Кеті Перрі. Американська попдіва запросила українку для роботи над відео на пісню Small Talk. Як відомо, режисерка співпрацювали такж і з українськими артистами, серед яких:

  • колишні підопічні Монатіка Lida Lee і Nino Basilaya, для яких створила кліпи на дебютні пісні "Достопримечательность", "Словно цветы";

  • ексучасниця гурту "Время и стекло" Надя Дорофєєву – відео на першу сольну пісню Gorit;

  • підопічна Потапа Мішель Андраде;

  • учасники рок-гурт The Hardkiss;

  • співачка Настя Каменських.

Читайте також:

Категорія
Економіка
Дата публікації

Мита Трампа загрожують світовій економіці рецесією — що це означатиме для України

економіка
Джерело:  Reuters

Фондові індекси різко знизилися 3 квітня, а безпечні активи, такі як надійні облігації та золото, подорожчали. Інвестори побоюються, що нові мита США загострять торгівельну війну, яка загрожує ввергнути світ у рецесію.

Головні тези:

  • Впровадження нових мит США може призвести до рецесії у світовій економіці, загострюючи торгівельну війну.
  • Україна готується до відновлення мит на американські товари, проте митно-тарифні ставки є низькими порівняно з іншими країнами.
  • Міністерка економіки Юлія Свириденко наголошує, що для України важливо досягти більш вигідних умов торгівлі з США.

Мита Трампа призведуть до рецесії світової економіки

Долар упав до шестимісячного мінімуму після того, як президент США Дональд Трамп запровадив мита, які підняли імпортні податки до найвищого рівня за століття.

Це переломний момент не тільки для економіки США, а й для світової економіки, — заявив Олу Сонола, керівник відділу економічних досліджень США у Fitch Ratings.

За його словами, багато країн, найімовірніше, опиняться в рецесії. Якщо ця тарифна ставка залишиться незмінною протягом тривалого періоду, можна буде викинути більшість прогнозів.

Ринкова капіталізація Apple впала більш ніж на 240 млрд дол, оскільки її акції впали на 7% під час позабіржових торгів. Ринкова капіталізація Nvidia знизилася на 5,6% або на 153 млрд дол.

Прибутковість 10-річних скарбничих облігацій США знизилася більш ніж на 15 базисних пунктів до п'ятимісячного мінімуму в 4,04%, а ринки оцінили вищу ймовірність зниження відсоткових ставок, навіть попри те, що мита, ймовірно, призведуть до різкого зростання інфляції в США.

Нафта, показник економічної активності, впала більш ніж на 2%, і ф'ючерси на нафту марки Brent досягли 73,3 долара за барель.

Ціна на золото сягнула рекордного максимуму, перевищивши 3200 дол за унцію, а японська єна підскочила більш ніж на 1% до 147,3 за долар, оскільки валютні трейдери шукали безпечний актив за межами долара США. Євро зріс на 0,6% до 1,0912 долара.

Щодо України, то міністерка економіки Юлія Свириденко вважає, що буде складно, але не критично.

Для нас діятиме загальне мито на 10%. Якогось окремого вищого мита, як от у Молдови 31% чи у ЄС 20%, щодо України немає. Скільки ми експортували до США у 2024 році? $874 млн, з яких $363 припадало на чавун і ще $112 млн — труби. Натомість ми купили в США товарів на суму $3,4 млрд.

Юлія Свириденко

Юлія Свириденко

Міністерка економіки України

Українські мита на американські товари досить низькі — на автомобілі ставка 10%, на вугілля і нафту — 0%. Тому зараз, каже Свириденко, в нас є шанси домовитись на інші умови.

Якщо все залишиться як є, то американське універсальне мито вдарить в основному по малих виробниках. Тому ми вже працюємо над тим, щоб для України були кращі умови.

Категорія
Україна
Дата публікації

Генштаб ЗСУ оновив втрати армії РФ у війні проти України

Генштаб ЗСУ
втрати

За останню добу з 2 на 3 квітня, російські загарбники втратили на фронті 1390 солдатів і реактивну систему залпового вогню.

Головні тези:

  • Протягом однієї доби російські війська втратили 1390 солдатів та реактивну систему залпового вогню у бойових діях проти України.
  • Загальна кількість втрат армії РФ від 24 лютого 2022 року до 3 квітня 2025 року оцінюється у близько 919 570 осіб, а також значні втрати техніки та озброєння.
  • Найбільше втрат було зафіксовано в особовому складі, танках, броньованих машинах, артилерійських системах та літаках.

Актуальні втрати РФ у війні проти України

Про оновлені дані повідомляє Генштаб ЗСУ.

Втрати РФ у війні проти України

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 03.04.25 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 919 570 (+1390) осіб ліквідовано;

  • танків — 10 521 (+6) од.;

  • бойових броньованих машин — 21 902 (+22) од.;

  • артилерійських систем — 25 625 (+49) од.;

  • РСЗВ — 1348 (+1) од.;

  • засобів ППО — 1123 од.;

  • літаків — 370 од.;

  • гелікоптерів — 335 од.;

  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 31 597 (+92) од.;

  • крилатих ракет — 3123 од.;

  • кораблів/катерів — 28 од.;

  • підводних човнів — 1 од.;

  • автомобільної техніки та автоцистерн — 42 775 (+88) од.;

  • спеціальної техніки — 3787 од.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?