У РФ заявляють про самогубство пропагандиста Морозова через допис щодо Авдіївки
Категорія
Події
Дата публікації

У РФ заявляють про самогубство пропагандиста Морозова через допис щодо Авдіївки

Андрій “Мурз” Морозов
Джерело:  online.ua

РосЗМІ стверджують, що відомий пропагандист,  Z-блогер та ексбойовик “ЛНР” Андрій “Мурз” Морозов скоїв суїцид, бо його змусили видалити пост про шалені втрати росіян в Авдіївці.

Ще один посіпака Кремля Морозов наклав на себе руки

Він опублікував допис, де заявив, що наважився на суїцид через вимогу влади РФ видалити пост про загибель 16 тисяч російських солдатів у боях за Авдіївку.

Що важливо розуміти, у ЗСУ нещодавно заявили, що знищили понад 47 тис військових РФ за час Авдіївської операції.

Передсмертну записку Морозов оприлюднив у своєму власному Телеграм-каналі «Нам пишут из Янины».

Посіпака Кремля скаржився на цькування з боку «політичних повій на чолі з Володимиром Соловйовим».

Передсмертна записка пропагандиста Андрія Морозова
Передсмертна записка пропагандиста Андрія Морозова (Фото: скриншот)

Що важливо розуміти, 18 лютого Морозов опублікував пост, у якому згадав про загибель 16 тис. російських солдатів у боях за Авдіївку. Після цього він потрапив під шквал критики з боку інших пропагандистів в етері «Соловйов LIVE».

20 лютого Морозов видалив пост. У передсмертній записці він також згадав, що його змусили це зробити за наказом «товариша полковника», який мав наказ від вищої влади.

У разі подібних критичних постів російська влада погрожує не надавати підрозділам критикуючих збройове постачання: «снаряди, коптери, нові танки та БМП, — скаржився Мороз.

За попередніми даними, він застрелився.

Що відомо про Z-блогера та ексбойовика “ЛНР” Андрія “Мурз” Морозова

Андрій Морозов — один із творців «Координаційного центру допомоги Новоросії» та колишній лідер націонал-сталіністської групи «Червоний бліцкриг».

Ще 24 роки тому він влаштував декілька провокаційних акцій — зокрема, закидав помідорами політика Іллю Яшина, публіцистку Юлію Латиніну та головного редактора «Московського комсомольця» Павла Гусєва.

2008 року Морозова засудили до трьох років колонії після обстрілу офісу «Єдиної Росії» на Кутузовському проспекті в Москві.

Сам пропагандист стверджував, що у 2014-2015 рр. він брав участь у бойових діях на території України.

Морозов воював з 2014 року у складі так званої "народної міліції ЛНР". За даними The Insider, він обслуговував дрони і системи зв'язку.

Категорія
Україна
Дата публікації

Наслідки війни. Росія завдала збитків довкіллю України на суму майже 85 млрд євро

довкілля
Джерело:  online.ua

Збитки довкіллю внаслідок російської агресії в Україні сягнули майже 85 млрд євро. Під окупацією або в зоні бойових дій перебувають 850 тис га лісів.

Головні тези:

  • Російська агресія в Україні завдала значних збитків довкіллю на суму майже 85 млрд євро.
  • Окупація та бойові дії залишили під загрозою 850 тис га лісів та порушили екосистему країни.
  • Збільшення викидів вуглецю, забруднення боєприпасами та заміновані території - лише частина наслідків війни для довкілля.

Росія завдала збитків довкіллю України на 85 млрд євро

Про це повідомила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук.

За її даними, станом на зараз зафіксовано понад 8 тис кейсів шкоди довкіллю внаслідок бойових дій. У повітря потрапило більш ніж 230 млн тонн вуглецю. Залишається замінованою та забрудненою боєприпасами чверть території України.

Очільниця відомства наголосила, що наслідки російської збройної агресії стосуються не тільки України, а й усього континенту.

За її словами, новим викликом для України та партнерів стало влучання російського дрона в ЧАЕС.

Гринчук закликала інші країни надавати матеріальну, технічну та експертну підтримку у сфері захисту довкілля, зокрема запускати нові проєкти.

Сьогодні ні в кого немає сумніву, що Україна бореться не тільки за свій суверенітет, але й за свободу й демократію у всьому світі. Європейський Союз — один із наших ключових партнерів у боротьбі з російською збройною агресією. Наші партнерства мають довгострокові цілі та орієнтири на сталий розвиток.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Індія не пустила у порт танкер з російською сирою нафтою

Танкер
Джерело:  Bloomberg

Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера, що перевозив російську сиру нафту для державної компанії Indian Oil Corp. через відсутність належної документації про його морехідну якість.

Головні тези:

  • Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера з російською сирою нафтою через відсутність належної документації про його морехідну якість.
  • Танкер Andaman Skies, який перевозив 767 тисяч барелів нафти, мав розвантажитися у порту Вадінара, проте був заборонений у вході через вік судна та відсутність необхідних сертифікатів.
  • Індійські правила вимагають, що танкери старше 20 років мають сертифікат морехідної якості від міжнародних асоціацій, що спричинило конфлікт у цьому випадку.

Індія заборонила приймати танкер з російською нафтою

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на людей, обізнаних із цим питанням.

За даними аналітиків з компанії Kpler, під прапором Гондурасу танкер Andaman Skies, який був збудований у 2004 році, завантажив 767 тисяч барелів нафти в порту в російському Мурманську ще 24 лютого і повинен був розвантажитися 30 березня у порту Вадінара.

Співрозмовники вказують на те, що індійські правила вимагають, щоб танкери віком понад 20 років мали сертифікат морехідної якості, виданий членом Міжнародної асоціації класифікаційних товариств або організацією, уповноваженою місцевим регулятором.

Судно було сертифіковане місцевою консультаційною компанією Dakar Class, що не визнається індійською владою.

Наразі танкер перебуває в Аравійському морі між Оманом та Індією у все ще повністю завантаженому стані і, схоже, припинив свій рух.

За словами джерел, судну дозволили зайти в індійський порт минулого року, оскільки на той час воно не прослужило 20 років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?